Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Boğaz Kelebeği Cıkması  (Okunma sayısı 3094 defa)

Çevrimdışı ahmet_ck

Otomobil
    98 polo Hb
Boğaz Kelebeği Cıkması
« : 14 Ocak 2016, 13:29:08 »
Merhaba arkadaslar 98 model hb polo kullanıcısıyım aracımdakı boğaz kelebegı cın malı oldugundan hc duzen tutmuyo devır dalgalanması stop sorunu yasıyorum gaz ayarı otomasyon temızlık hepsını yaptrdım sorun tam olarak duzelmedı usta orjınal kelebek almamı ıstedı yoksa devmlı aynı sorunu yasayacagımı soledı orjınal bogaz kelebegı 750 lıra cıvarı buda baya bı pahalı ankara ostımde vw cıkma parçları satan bı yer buldum boğaz kelebegıne orjınal cıkmasına 250 lıra dıyo szce ne yapmalıyım cıkma parca ıs yaparmı
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2016, 13:29:26 Gönderen: ahmet_ck »

Ynt: Boğaz Kelebeği Cıkması
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2016, 16:17:45 »
çıkma alma git alman malı pıerburg al 400tl civarı alırsın 1 senedir kullanıyorum ben 375 tl almıştım piyasada 550 500 450 herkezde fiyat farklı gezmen lazım

« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2016, 12:15:46 »
Merhaba arkadaslar 98 model hb polo kullanıcısıyım aracımdakı boğaz kelebegı cın malı oldugundan hc duzen tutmuyo devır dalgalanması stop sorunu yasıyorum gaz ayarı otomasyon temızlık hepsını yaptrdım sorun tam olarak duzelmedı usta orjınal kelebek almamı ıstedı yoksa devmlı aynı sorunu yasayacagımı soledı orjınal bogaz kelebegı 750 lıra cıvarı buda baya bı pahalı ankara ostımde vw cıkma parçları satan bı yer buldum boğaz kelebegıne orjınal cıkmasına 250 lıra dıyo szce ne yapmalıyım cıkma parca ıs yaparmı
Eğer çıkmacı rolanti arızası verince tekrar malzemeyi değiştirirse bu size artı olabilir sonuçta arıza başka yerden kaynaklanıyorsa örnek olarak distribütör gibi sıfır aldığın kelebek üzerine kalacak birebir orjinal bulmak ta çok zor çıkmacıyla baştan anlaş arızalı çıkarsa değişim yapıyormuşum diye paranda cebinde kalsın

Çevrimdışı mkkpnar

• Otomobil
    6N
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2016, 12:56:54 »

ankara ıvedık hurdacılar sıtesınde golf oto var orjınal guvenılır cıkma parcalar mevcut . google da arastır golf oto cıkma yedek parca. ben cogu kez ordan orjınal cıkma parca aldım ve garantili ;)