Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Blaupunkt Radyo Kaset Çalar  (Okunma sayısı 38921 defa)

Çevrimdışı rye

Ynt: Blaupunkt Radyo Kaset Çalar
« Yanıtla #42 : 21 Temmuz 2008, 22:33:52 »
teşkkür ederim ama istanbulda değilim, servisini buldum aradım yaparız getir bi bakalım dediler bi götüreyim bakalım nolcak...

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #43 : 22 Temmuz 2008, 21:01:03 »
teşkkür ederim ama istanbulda değilim, servisini buldum aradım yaparız getir bi bakalım dediler bi götüreyim bakalım nolcak...

Sonuçları paylaşırsanız yararlı olur.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
« Yanıtla #44 : 24 Temmuz 2008, 19:43:24 »
Hıc ugrasma tak 1 pioneer type mis gibi ses de de cok fark ediyo cd calar filan mis gibi :)

Çevrimdışı rye

« Yanıtla #45 : 30 Temmuz 2008, 14:22:50 »
bologna 50 modelde nokta led varmış sadece servisinde bulabildim bu hafta yaptıracam. diğer ledlere benzemiyor. pek bilende yok.

« Yanıtla #46 : 31 Temmuz 2008, 10:28:40 »
bologna 50 modelde nokta led varmış sadece servisinde bulabildim bu hafta yaptıracam. diğer ledlere benzemiyor. pek bilende yok.

evet ekran  sağında 3 lü ,solunda 3 lü mavi ışıklı nokta led bulunur...

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #47 : 04 Ocak 2009, 16:32:10 »

[/quote]

Blaupunkt  BOSTON RCR 128 modeli  radyo kaset çalarımın kanal,ses,arama vb. menülerini çalıştıran tuşlar hiçbir işlev görmüyordu sorun kendi kendine durup dururken olmuşru.
Neyse tanıdık tamirciye gösterdim teybin ayrılan kapağında bir arıza görünmedi.Ana makinada olabileceği ihtimali üzerinde durduk tabi sökülmesi gerekecek ve kodunuda bilmiyordum.Tamirci bunların bazıları kod istemiyor dedi olmazsa kodunu servisten öğrenerek para verme riskini göze alarak arkadaki aküden gelen akım soketini söküp 10 saniye sonra birşey yapmadan geri taktık.Allahtan kod falan istemedi, alet kendini resetleyince kendiliğinden düzelerek tüm menüler  tuşlar vasıtasıyla çalışarak normale döndü.
Arkadaşların bilgilerine böyle bir durumla karşılaşabileceklere faydası olabilir belki.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı TheSaint

• Polo yordun beni...
« Yanıtla #48 : 05 Ocak 2009, 01:45:07 »
Sadece şunu söyleyebilirim...Tebrikler Eralp...

« Yanıtla #49 : 30 Eylül 2010, 23:09:34 »
volksport selamlar
bende 2001 polo classic var sizin teyp kolleksyonunuzda en altta olan ekolayzır ekranlı, ekranı kırık olan, açma-kapama düğmesi mavi olan modelden var.son zamanlarda teyp çalarken kapanıyor ve açılıyor. bunu bir başlayınca sürekli yapmakta, işin ilginç yanı radyoyu açtıktan sonra teyp kafasını öne yatırdığımda çalma devam ediyor. Sorun teyp kafasında diye söküp soğuk lehim ve temassızlık varmı kontrol etmeme rağmen halen sorun devam etmektedir.
Sorunun nereden olabileceği hususunda engin tecrübelerinize ihtiyacım var.
Teşekkürler

Philips contact spreyi veya WD40 ile teybin kafasının oturdugu soketleri (kafa arkası ve gövde uzeri) eski bir diş fırcası veya benzeri bir fırca ile zedelemeden temizleyin ve kurutun, sorununuz buyuk ihtimal tozlanmadan kaynaklanabilir...

Buda benim Arızalı Blaupunkt Koleksiyonum :)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #50 : 02 Ekim 2010, 08:25:36 »
arkadaşlar bende geçenlerde kasetçalarımı sökerek pionner cd çalar takmıştım kaset çalarım bunun aynısı yalnız çıkarırken biraz cahillik edip elle çıkarmaya çalıştım meğersem yanlara iki tane vida sokunca çıkıyomuş ve tabikide elle çıkarırken çerçevesini kırdım teyibimin sadece o dışındaki çerçeveyi nasıl bulabilirim bi bilgisi olan var mı :(

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #51 : 02 Ekim 2010, 08:27:40 »
volksport eğer o arızalı teyipleri kullanmicaksan en üstteki teyibin çerçevesini gönderme şansın var mı :(

« Yanıtla #52 : 07 Ocak 2011, 15:20:24 »
Arkadaşlar, benim arabamın teybini açınca, 20 - 30 saniyede bir dııt diye ses geliyor. Sebebi ne olabilir acaba?