Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Blaupunkt Radyo Kaset Çalar  (Okunma sayısı 38923 defa)

Ynt: Blaupunkt Radyo Kaset Çalar
« Yanıtla #14 : 26 Haziran 2008, 14:23:53 »
Teyp çıkma kafasını elinizden  geliyorsa tabii ki sıralı işlemleri uygulayınız... Elinizden gelmiyorsa en yakın elektronikçi veya oto muzik sistemi ile ilgili lehim atabilecek bir yere basvurun...

Sanırım kendim beceremem, ama en azından sorunun nerden kaynaklandığını önceden bilmenin faydası olacağından  radyo tv tamiri yapan tanıdık var ona bir göstereyim daha kolay olur.
Bu arada çok teşekkür ederim resimli detay anlatımlar için.Valla süper ya   :)  :)

Rica ederim, cok sıkıntılı bir arıza değil lehim yapabilen az buçuk anlayan elinden gelen halleder...Ben bastırırken ekranı kırmıstım... Çok guzel bir ekranın var bi daha bulamıyosun aynı ekranı çok bastırmayada gelmiyolar, benim buldugum ekranlar hep yazılar siyah ekran arkası yemyesil yanan türdendi...senin tam tersi, yazılar yeşil ekran siyah... :sevgi:

« Yanıtla #15 : 26 Haziran 2008, 14:24:49 »
Eralp kusura bakma kardeş. Yanlış bilgi verdim. Ben teybi hiç çıkartmadığım için çıkmıyor sanmışım meğer çıkıyormuş.Anlattığın şekilde bir deneyim. Bakalım becerebilecekmiyim. Senin kadar yetenekli olamayız ama deneme yanılma yoluyla hallederim sanırım.Olmadı dediğin gibi elektronikçiye götürürüm.Sağolasın kardeş görüşürüz.

« Yanıtla #16 : 26 Haziran 2008, 14:28:03 »
Eralp kusura bakma kardeş. Yanlış bilgi verdim. Ben teybi hiç çıkartmadığım için çıkmıyor sanmışım meğer çıkıyormuş.Anlattığın şekilde bir deneyim. Bakalım becerebilecekmiyim. Senin kadar yetenekli olamayız ama deneme yanılma yoluyla hallederim sanırım.Olmadı dediğin gibi elektronikçiye götürürüm.Sağolasın kardeş görüşürüz.

Sorun değil yinede dikkatli olmanı tavsiye ederim, 2000 Pololarda genelde bu  RCR modeli veriliyor... :sevgi:

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #17 : 26 Haziran 2008, 14:32:41 »
Rica ederim, cok sıkıntılı bir arıza değil lehim yapabilen az buçuk anlayan elinden gelen halleder...Ben bastırırken ekranı kırmıstım... Çok guzel bir ekranın var bi daha bulamıyosun aynı ekranı çok bastırmayada gelmiyolar, benim buldugum ekranlar hep yazılar siyah ekran arkası yemyesil yanan türdendi...senin tam tersi, yazılar yeşil ekran siyah... :sevgi:

Gerçekten yazıların yeşil olması hoş görünüyor.Bakalım bugün fırsat bulursam bir göstereyim.Sonuçtan haber aktarırım.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #18 : 26 Haziran 2008, 14:40:46 »
Ben C75 için çift soket olayını anladım ama anlamadım.
Yani anladım süper bişey de ben nasıl yapıcam :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #19 : 26 Haziran 2008, 14:46:50 »
Ben C75 için çift soket olayını anladım ama anlamadım.
Yani anladım süper bişey de ben nasıl yapıcam :D

Genelde orjinal olarak geliyor... poloda rcr kullandıkları için...ona uyum saglaması için yapılmıs bir sistem... aparatı ancak blaupunkt bayiinden temin edebilirsin sanırım...

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #20 : 26 Haziran 2008, 14:53:29 »
yusuf abi işin uzmanı geldi merak etme çözer bu işi

Valla sayın nizam adam (volksport) gerçekten  süper ,epey deneyimli.Tebrik ederim

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #21 : 26 Haziran 2008, 14:56:03 »
Genelde orjinal olarak geliyor... poloda rcr kullandıkları için...ona uyum saglaması için yapılmıs bir sistem... aparatı ancak blaupunkt bayiinden temin edebilirsin sanırım...

eee, şey
mm
Bende Golf var :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #22 : 26 Haziran 2008, 15:37:18 »
Valla sayın nizam adam (volksport) gerçekten  süper ,epey deneyimli.Tebrik ederim

yusuf abi ne yaptın sayın filan ?

volksport ( halkspor) eralp ismi
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2008, 15:39:52 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #23 : 26 Haziran 2008, 15:42:52 »
yusuf abi ne yaptın sayın filan ?

volksport ( halkspor) eralp ismi

Evet sanırım virgüllerde falan hata yaptık dolayısıyla anlam değişikliği oldu ve aşağıdaki örneğe benzedi;

Çalışda adam ol baban gibi,eşek olma
Çalışda adam ol,baban gibi eşek olma

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #24 : 26 Haziran 2008, 15:44:56 »
Evet sanırım virgüllerde falan hata yaptık dolayısıyla anlam değişikliği oldu ve aşağıdaki örneğe benzedi;

Çalışda adam ol baban gibi,eşek olma
Çalışda adam ol,baban gibi eşek olma

yok abi sayın diye girince çok resmi oldu, abi muhabbetlerine alıştık sayın pek resmi oldu ?

çalışta olması lazım galiba d harfi düşüyor t harfi oluyor galiba...
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #25 : 26 Haziran 2008, 15:46:56 »

Valla sayın nizam,adam (Eralp-volksport) gerçekten süper,epey deneyimli.Tebrik ederim

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #26 : 26 Haziran 2008, 15:50:15 »
Valla sayın nizam,adam (Eralp-volksport) gerçekten süper,epey deneyimli.Tebrik ederim

Doğru yahu ,sert sessiz benzeşmesi mi ne olacaktı galiba ?Okulu bitireli 30 yıl olunca unutmuşuz bazı şeyleri

Bak gördünmü senin yüzünden 30 yıl deyince yaşta ortaya çıktı şimdi.

« Yanıtla #27 : 26 Haziran 2008, 15:52:41 »

Abi Eralp yeterli  ;) Rica Ederim, Amator ilgileniyorum... yardımcı olabiliyosam ne mutlu bana...