Gönderen Konu: 98 model sportline kapı problemi  (Okunma sayısı 3711 defa)

Çevrimdışı imparator57

• sinoplu vw 1.4 sportline
    • Profili Görüntüle
98 model sportline kapı problemi
« : 03 Ocak 2011, 20:10:42 »
selam arkadaşlar bu akşam hayretle karşıladığım bi şey başıma geldi aracın yanına gelip kumandanın kapı açma düğmesine bastığımda alarm düdüğü öttü fakat kapılar açılmadı bayağı uğraştım ne alarm çalıyor kumanda çalışıyor fakat kapılar açılmıyor en son anahtarla şöför kapısını açtım öyle gittim anlamadım ilk defa başıma geldi neden olabilir acaba başına gelen bilgisi olupta benle paylaşan olursa mutlu olurum.bide anahtarla sadece tek kapı açılıyor merkezi kilit değilmi onuda anlamdım.şimdiden teşekkür ederim saygılar :(
tufan uysal sinop

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Ynt: 98 model sportline kapı problemi
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2011, 21:07:55 »
Anahtarla açınca diğer kapılar açılmazsa muhtemelen merkezi kilit pompasından kaynaklıdır sorun.
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2011, 21:08:28 Gönderen: atego »

Çevrimdışı kuzannn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2011, 17:50:50 »
 arabayı yıkayıp bırakmıstım sogukta kapılar donmuş arabanın ıcı ısındıktan sonra merkezi kilit calısmaya basladı suan bı problem yok umarım senınkıde oyle bırseydır

Çevrimdışı danniel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2011, 20:14:18 »
Slm bende sportlıne tek kapı arac kullanıyorum.Benım soyle bırsey olmustu artık merkezı kılıt zayıflamıstı ve arka sag farın ıcınde bagajın orda bu aracların merkezı kılıt motoru var.O merkezı kılıt moturundan cıkan plastıkten bır hortumu var.Benımkısınde bır delık yanı ufak bır yırtık tespıt ettıler oda tamır oldu.5 dakıkada.onuda sana sole acıklayabılırım;hava sıstemıyle kapı kılıtlerı yukarı asagı kalktıgı ıcın o hortumda da ufak bır delık kapıyı acmaya bılıyor cunku hava kacırıyor.denemekte fayda var.kolay gelsın ^-^
07 VW

Çevrimdışı imparator57

• sinoplu vw 1.4 sportline
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2011, 20:17:28 »
yinede teşekkür ederim fakat bendeki sorun motorla ilgili motor hiç çalışmıyor arkadaşın polodaki mototu taktık çalıştı test ettik yanii :tamamdir

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2011, 21:27:24 »
Tamir ettirdikten sonra o motoru siyah naylon poşetle tamamen kapatın, ağzını da bantla bağlayın. Hava almazsa nem de almaz ömürlük olur :)