Gönderen Konu: Egzos çürümesi?  (Okunma sayısı 3693 defa)

Çevrimdışı linkuei

• Profili Görüntüle
Egzos çürümesi?
« : 20 Kasım 2011, 18:09:54 »
arkadaşlar geçenlerde arabamın altından bir şey sarktığını gördüm.eğilip baktığımda egzozun uc çıkış kısımı değilde ondan sonra bağlı olduğu çok geniş kısım olan yerin üstünden elden büyük bir parça kavlamış ve sarkmış.ama altta bir tabaka daha var galiba.çünkün delik falan yok.çürümüş üstteki katman alttaki duruyo.tamirciye götürdüm adam eliyle tuttu sarkan kısmı kopardı.çürümüş dedi.bunu kaplama yapan yerler var istersen kaplat istersen yenisini al dedi.içtende çürüme varsa kopan parçalar egzozu tıkayabilr ve yakıtın artar.araba çekişten düşebilir dedi.çekişten düşme ve ses falan yok ama yakıtım 40-50 kuruş arttı gibi ne yapmalıyım arkadaşlar değiştireyim mi?fiyatı nedir tahmini?birde 5-6 aydır sürekli 97 oktan kullanıyorum.yakıt ondan beri biraz arrtı gibi yakıt atışı egzozdanmı yoksa 97 oktandanmı bir de bunu anlayamadım.cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Çevrimdışı scream_atp

• Polomun deposuna rakı koydum nrde ulan ferrari ddi
    • Profili Görüntüle
Ynt: Egzos çürümesi?
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2011, 20:34:26 »
150 tl son susturucu yenı aldm 100 tl ye de var

Çevrimdışı eemmree

• Profili Görüntüle
Ynt: Egzos çürümesi?
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2011, 20:14:49 »
aynısını bende yaşadım. araba liftteydi adam tuttu koparttı değiştirmek gerek araba 80km/h hızı geçince acayip ses çıkarıyor uğultu şeklinde
dedilerki gam giderir, çok bade içtim sensiz.