Gönderen Konu: polomu sattım :(  (Okunma sayısı 3879 defa)

Çevrimdışı ilkarabam6n

• Profili Görüntüle
polomu sattım :(
« : 11 Kasım 2011, 15:02:01 »
Arkadaşlar slm uzun zamandır aranızda değildim maalesef polomu sattım gerçekten çok üzgünüm arabamı takip edenler varmış peşimi bırakmadılar sanayiye gittik arabanın şanzumanına bayıldı usta otomatik vitesti bende çok dikkatli kullandım gerçekten 99 modeldi ama 2. sahibiydim gözüm gibi baktım arada görüyorum içim gidiyo :( şimdi yeni bir araba aldım honda accord 2.4 ex B den D ye geçtim ama polomu arıyorum . Neyse başınızı ağrıttım kazasız cezasız sürüşler diliyorum 6n lerinizin kıymetini bilin  :'(

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
Ynt: polomu sattım :(
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2011, 22:32:55 »
hjayırlısı olsun yeni arabanı güle güle kullan
RedMercury

Çevrimdışı falconxtc

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1.4 TSI Comfortline
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2011, 11:47:55 »
Hayırlısı olsun.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2011, 12:37:12 »
accorda geçip poloyu nasıl arıyorsun biraz daha açsan?

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2011, 00:16:14 »
evet bende merak ettim, bu arada bende arabamı satıyorum ama satamıyorum arabanın pert kaydı çıktı ve elimde patladı ama bi yandanda arabaya o kadar alıştım ki huyunu suyunu herşeyini öğrendim bide 7000 lira masraf edince (acı tecrübelerle dolu bir yıl oldu) arabayı değiştirsem bu arabanın rahatlığını ataklığını vede yol tutuşunu ararmıym diyede düşünüyorum ne yalan söyleyim,
RedMercury

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2011, 10:31:06 »
İnsanın ilk arabası başka oluyor hele ki polo çok farklı bir araç bencede , benden merak ettim accord dan neden memlun kalmadınız ?
ADK

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2011, 10:38:19 »
evet bende merak ettim, bu arada bende arabamı satıyorum ama satamıyorum arabanın pert kaydı çıktı ve elimde patladı ama bi yandanda arabaya o kadar alıştım ki huyunu suyunu herşeyini öğrendim bide 7000 lira masraf edince (acı tecrübelerle dolu bir yıl oldu) arabayı değiştirsem bu arabanın rahatlığını ataklığını vede yol tutuşunu ararmıym diyede düşünüyorum ne yalan söyleyim,
accord'un mu pert kaydı çıktı?

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2011, 11:16:02 »
geçmiş olsun baktırmadan mı alsınız  :(  değişen varmı arabada motor hasarlımı ön alttan

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2011, 21:30:31 »
valla arabayı çok da samimi bir arkadaşımdan almıştım hem okuldan hemde komşumdu 2010 ağustos ayında, alırken kazalı olduğunu söyledi bende tamam demiştim motor şanzıman iyi olsun yeter dedim aracı sorgulamadım aracın duruşu düzgündü neyse bu arada bayağıda masraf çıkardı lpgsi şanzımanı falan bide ufak bi çıtlama kazada ben yaptım, sonra aracı haziran ayında satarken pert kaydını öğrendim tabi aldığım arkadaşa sordum pertt kaydı ne ayak diye bilmiyoıdum dedi  :bekleriz:? ya motor da tavanda şaselerde sorun yok sadece sağ tarafından kazalı o kadar duruşu gidişi canavar gibi, ama tabi bana ders oldu akrabamdanda alsam ikinci el arabayı çok iyi araştırıcam bundan sonra
RedMercury

Çevrimdışı infernaltr

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #9 : 23 Kasım 2011, 17:52:37 »
- 2007 model 307  
-2007 model  focus  
-2002 model 206
-98 model hyundai sonata
-97 model opel vectra..
-Hyundai accent admira
-Rover 25

Yukarıda ki araçların hepsini kullandım , sahibi olduğum için söylemiyorum Polo nun konfor yönünden bu araçlardan daha üstün olduğunu söyleyebilirim.  :tamamdir

2007 passat ta kullandım kullandığım bir çok araç içerisinde polo dan daha iyi diyebileceğim tek araç 2007 model passattı. :tamamdir

« Son Düzenleme: 23 Kasım 2011, 17:56:30 Gönderen: infernaltr »