Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Arkadaşlar merhaba  (Okunma sayısı 3575 defa)

Arkadaşlar merhaba
« : 12 Nisan 2008, 10:28:23 »
Arkadaşlar bende 97 model 101 beygir 16v bir tek kapı polo alarak aranıza katıldım erzincanda olduğum için pek birşey yapamıyorum arabaya motor bakımlarının hepsi tamam yanlız arabama ledli stopla başlayarak bir takım modifiyeler yapmak istiyorum bana temin edebileceğim yerleri söylerseniz çok sevinirim. veya neler yapabileceğim konusunda fikirler verebilirseniz dahada çok sevinirim

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Arkadaşlar merhaba
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2008, 11:04:27 »
ledli stop mu  :(

hoşgeldim site içinde arama motorunu kullanarak istediğine ulasabilirsin resimlerini bekliyoruz
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2008, 11:10:51 »
LEdli stop mu  :p nizam??kimde var ki?

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2008, 11:31:05 »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #4 : 12 Nisan 2008, 14:16:08 »
LEdli stop mu  :p nizam??kimde var ki?

kimsede yok farugum ama benim polonun orjin stopları daha çok hosuma gidiyor şirin şirin... ;) :)

bu arada babacan neredesin yaf gözükmüyorsun yaramazla mı ugrasıyorsun anlattıklarını yapta bi görelim sportline  :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #5 : 12 Nisan 2008, 18:07:40 »
söz nizam bendeki ledleri sana vercem:p valla canavarla uğraşıyoruz bakalım..sessiz ve derinden. arkadaşım bu arada aramıza hoş geldin.Aracını tanıtmanı esimlerini koymanı rica ederiz.+1 afh geldi..Yurt içinde fazla şansın ve seçeneğin yok yurtdışı imkanın varsa ordan çok şey getirtme imkanınn var.