Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arka farların siyah renk olması  (Okunma sayısı 4810 defa)

arka farların siyah renk olması
« : 17 Ekim 2008, 22:13:18 »
arkadaşlar merhaba. 99 beyaz 1.6 polom var. gecen hafta film cam yaptırdım araca. görünüm güzel oldu fakat şimdide arka farlar sırıtıyor. siyah olsun istiyorum ama nerde yapılır nasıl yapılır hiç fikrim yok. istanbuldayım, avrupa yakasında.
lütfen yardım

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
Ynt: arka farların siyah renk olması
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2008, 11:42:17 »
Abi orjinal stopları boyuyorlar tavsiyem boyatmaman :)
Şu ilandaki stoplar çok güzel hemde ledli
http://www.sahibinden.com/polo_hb_6n_modifiye_stoplarWQQaXQQ10840521WQQpXQQdisplayitem&keyword=Polo%20hella
Vw Polo 6N

« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2008, 01:11:35 »
arkadaşlar merhaba. 99 beyaz 1.6 polom var. gecen hafta film cam yaptırdım araca. görünüm güzel oldu fakat şimdide arka farlar sırıtıyor. siyah olsun istiyorum ama nerde yapılır nasıl yapılır hiç fikrim yok. istanbuldayım, avrupa yakasında.
lütfen yardım
benim stoplar senin istediğin gibi.transpran band die bişey var.cam filminin daha kalını.bunu stopların üstüne yapıstırıyosun.istersen daha detaylı bi şekilde anlatabilirim.

« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2008, 17:01:39 »
cengo arkadaşım bu bandla nerde satılır ne olur, ışığı kısıtlıyor mu biraz bahseder misin, gündüzleri malum güneş urunca bi hayli azalıyor görüntü. daha da mı azalıyor ?

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2008, 20:17:50 »
abi bu işte benim bildiğim birkaç yol var yukarıda arkadaşlar söylemişler zaten bende ekleyeyim istedim bir siyah renk kadın çorabı gerip yapıştırıyorlar ikincisi çakmakla içten karartıyorlar ama ikisinide önermem bence ersan abinin dediği ilandaki gibi o tipte stop alırsan cok daha güzel olur diye düşünüyorum...

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2008, 23:56:05 »
abi bu işte benim bildiğim birkaç yol var yukarıda arkadaşlar söylemişler zaten bende ekleyeyim istedim bir siyah renk kadın çorabı gerip yapıştırıyorlar ikincisi çakmakla içten karartıyorlar ama ikisinide önermem bence ersan abinin dediği ilandaki gibi o tipte stop alırsan cok daha güzel olur diye düşünüyorum...
Abi benim yaş 15   :D
Vw Polo 6N

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #6 : 21 Ekim 2008, 19:14:34 »

Yok artık  :D
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2008, 20:18:48 »

canın sağolsun be yaa :saygılar