Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Buji Kablosu Yardım  (Okunma sayısı 5846 defa)

Buji Kablosu Yardım
« : 04 Ağustos 2010, 21:36:50 »
Arkadaşlar uzun testler sonucunda arabadaki tekleme sorununun buji kablolarından olduğu belli oldu. Malüm tek satılmıyor, orjinal dört takım kablo 190 TL falan yan sanayi kablo 55-80 Tl yan sanayi taktırsam cekişte yada yakıtta farklılık olurmu, yada bu şekilde yan sanayi buji kablosu taktırıp memnun olmayan veya memnun olan var ise marka tavsiyelerini bekliyorum arkadaşlar. Araba 97 polo HB 1.6

Ynt: Buji Kablosu Yardım
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2010, 09:11:50 »
yan sanayi sıkıntı olmaz. beraberinde bujilerin de değişmesi gerekebilir. imkanın varsa bobini de değiştir.
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2010, 09:40:22 »
Arkadaşlar uzun testler sonucunda arabadaki tekleme sorununun buji kablolarından olduğu belli oldu. Malüm tek satılmıyor, orjinal dört takım kablo 190 TL falan yan sanayi kablo 55-80 Tl yan sanayi taktırsam cekişte yada yakıtta farklılık olurmu, yada bu şekilde yan sanayi buji kablosu taktırıp memnun olmayan veya memnun olan var ise marka tavsiyelerini bekliyorum arkadaşlar. Araba 97 polo HB 1.6

bn en son zetex marka aldım 55 tl mıydı tam hatırlamıyorum ama forumda yazmıştım , orjinali de 80 tl diye biliyorum , bnde bi sorun yok

« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2010, 16:46:04 »
orjinalinin markası brembi , ama zetex de aynı ayardadır

« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2014, 23:01:28 »
Arkadaşlar benim buji kablolarında ufak çatlaklar var hatta bazı yerlerine bez bant yapılmış. Üstündeki kablonun markası Beru . yalnızca yetkili serviste bulunuyor kablo tanesine 70 Tl fiyat verdiler. Parçacıda Bremi marka var bu da Alman malı takım fiyatı 70 Tl . Acaba forumda Bremi marka kullanıpta sorun yaşayan var mı ?

Çevrimdışı koug

• Otomobil
    AFH Engine
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2014, 16:24:15 »
Ben yaklaşık 1.5 yıldır AFH motor polomda bremi kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bağlantı yerleri gayet sağlam.

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2014, 22:00:23 »
Orjinalin markası bremi değildir bremi orijinal muadili bir alman markasıdır.takımını 80 TL. alırsın ben daha önce 2 takım kullandım sonra orjinale döndüm.sıkıntı yaşamazsın.çoğu orijinal yedek parça da marka yazmaz sadece oem kodu ve vw audi logoları olur ve menşei yazabilir.
Red Machine!!!

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
« Yanıtla #7 : 23 Aralık 2014, 15:41:18 »

Orjinal bremi var bende sıfır 85 tl yan sanayi a kalite 55 tl 0533 4890119 resul isterseniz yardımcı olurum.
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.