Gönderen Konu: aranıza yeni katıldım, herkese merhaba :)  (Okunma sayısı 28072 defa)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Ynt: aranıza yeni katıldım, herkese merhaba :)
« Yanıtla #28 : 29 Nisan 2008, 17:41:58 »
deniz, ibreyi sıfıra dayayıp 55 km gittim diyo o zaman saygı duyarım...

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 29 Nisan 2008, 17:43:35 »
dostum o zaman aracının ibresini sıfıra kadar dayandır, ve o halde 80 km daha git,Eğer bu araç bunu yapabiliyorsa yedek deposu vardır.
yaa eralp kardeşim senin arabanda yedek depo yook kasma kendini :D :D :D  bi insan bu kadar mı kıskanır kardeşim  8) 8) tamam söz sana en yakın zamanda bi 5 litrelik bidon alıcam sende yedek depo olarak onu kullan zuhhahhaha  :saygılar
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 29 Nisan 2008, 17:44:25 »
deniz, ibreyi sıfıra dayayıp 55 km gittim diyo o zaman saygı duyarım...
duyulasıca bi insanım demek ki :D
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 29 Nisan 2008, 17:45:15 »
yaa eralp kardeşim senin arabanda yedek depo yook kasma kendini :D :D :D  bi insan bu kadar mı kıskanır kardeşim  8) 8) tamam söz sana en yakın zamanda bi 5 litrelik bidon alıcam sende yedek depo olarak onu kullan zuhhahhaha  :saygılar

Kardeşim benim, seviyorum seni.... abi bizim ki eski model işte ne yapıcaksın... zaten benim depoda delik gezerken yerlere aktıyooo  :D  8)

Çevrimdışı polo35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 29 Nisan 2008, 20:19:08 »
yakit normal hosgeldin

Çevrimdışı tanra

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 30 Nisan 2008, 01:24:07 »
dostum o zaman aracının ibresini sıfıra kadar dayandır, ve o halde 80 km daha git,Eğer bu araç bunu yapabiliyorsa yedek deposu vardır.

Volksport kardeş, inanmamak için niye bu kadar diretiyorsun anlamıyorum. Sana yalan borcumuz mu var alala  ;D
Yukarda yazdıklarımı okumuyormusun. Yedek depoyla  480 KM küsür, yedek deposuz 400 KM küsür gidiyorum diyorum. anlatamıyorum galiba  ;D
biz ne anlatıyoruz burda  :D
Ama illa senin dediğin olsun istiyorsan tamam, benim yedek depo yok, ben uydurdum diyelim mutlu oldunmu :)
Burda birşey paylaşıyoruz. sen yok diyorsun, nedir bu karşı olma sebebin anlaşılır gibi değil :)
Git araştır, benim araç 2000 model comfortline. Bu model araç kullananlara danış, dediğimin doğru olduğunu anlayacaksın. Senin araçta olmayabilir ama benimkinde var. olay bu, bitti :)
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2008, 01:31:25 Gönderen: tanra »

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 30 Nisan 2008, 02:01:21 »
    Yedek depo olayı dedikleri kırmızı yandıktan sonra bizleri en yakın  '' dünyanın en pahalı yakıtını satan istasyonlara ''  götürecek olan yakıt değil mi?Ekstradan bir bölüm yok ,rezerv bölüm olsa gerek.O da kırmızıdan sonradır herhalde.Kırmızıdan sonra ibre isterse dibi vursun,o hassaslıkta bir ibre içerde ne kadar yakıt olduğunu göstermez ki zaten..

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 30 Nisan 2008, 02:02:34 »
Volksport kardeş, inanmamak için niye bu kadar diretiyorsun anlamıyorum. Sana yalan borcumuz mu var alala  ;D
Yukarda yazdıklarımı okumuyormusun. Yedek depoyla  480 KM küsür, yedek deposuz 400 KM küsür  gidiyorum diyorum. anlatamıyorum galiba  ;D
biz ne anlatıyoruz burda  :D
Ama illa senin dediğin olsun istiyorsan tamam, benim yedek depo yok, ben uydurdum diyelim mutlu oldunmu :)
Burda birşey paylaşıyoruz. sen yok diyorsun, nedir bu karşı olma sebebin anlaşılır gibi değil :)
Git araştır, benim araç 2000 model comfortline. Bu model araç kullananlara danış, dediğimin doğru olduğunu anlayacaksın. Senin araçta olmayabilir ama benimkinde var. olay bu, bitti :)

Teşekkurler dostum konuyu biz denizle bağlamıştık, 6n2 kasası için ilginç bir özellik... 9n kasasındada aynı olay varmış, diretmemim sebebi doğrusunu öğrenmek, bazı arkadaşlar bulunan hava boşluk alanını yedek depo sanıyoda... Neyse Tanracım kusura bakma, ilginç geldi sadece... Bu volkswagenin ne yapıcagı belli olmuyor, bi seride benzin ısığı lambası koymaya üşenir ordan kar etmeye çalışır, bi seride başka bişeyi eksik yapar... ilginç bir firma.  :t

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 30 Nisan 2008, 02:03:52 »
Ben hala takıntıdayım ama bi resim koyabilirsen guzel olur... bi depo bide depocuk olarak  :D :D :D

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 30 Nisan 2008, 02:06:29 »
Yav şu depocuğu ben de merak ettim.Biz de bi önceki benzin istasyonuna gireriz farklı olarak ne yapalım:)

Çevrimdışı tanra

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 30 Nisan 2008, 02:07:33 »
hayır, anlattığım halde yine de poloda yedek depo yok dediğin için şaşırdım. ne bileyim, en azından kullanandan dinlemeni isterdim, o yüzden mevzu uzadı. Yoksa ben kullandığım ve böyle olduğu için paylaştım bunu. zaten asıl mevzu da bu değildi ya :)
saygılar :)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 30 Nisan 2008, 02:08:19 »
Yav şu depocuğu ben de merak ettim.Biz de bi önceki benzin istasyonuna gireriz farklı olarak ne yapalım:)

Abi ne yedek deposu ya, param mı yok zaten, çeyrek oldumu rahatsız oluyorum...  ;)  :D :D :D :D

Deniz'e  inat yazıyorummm.... KISKANIYORUM ARKADAŞ....
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2008, 02:12:49 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 30 Nisan 2008, 02:09:33 »
hayır, anlattığım halde yine de poloda yedek depo yok dediğin için şaşırdım. ne bileyim, en azından kullanandan dinlemeni isterdim, o yüzden mevzu uzadı. Yoksa ben kullandığım ve böyle olduğu için paylaştım bunu. zaten asıl mevzu da bu değildi ya :)
saygılar :)

rica ederim, foruma bi hareket gelsin ya, kimse yazmıyor, teknik konulara ara vermeyelim arkadaşlar... ;)

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 30 Nisan 2008, 10:01:16 »
Geçenlerde benzin alırken, pompacı bahsetmişti. İçeride bir düğmeden bahsetti. Bu düğmeeye basınca yedek depoyada benzin doluyor dedi.