Gönderen Konu: Arkadaşlar stepneye lpg tankı taktık stepneyi hiç taşımasam mı ?  (Okunma sayısı 26975 defa)

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
benim bagajım fotodaki sekilde cubuk sekilnde uzun ucu pasolu civatayı yan dösemenin altından iç saca sabitledik ve eski hali gibi krikoyu gene lastiğin içine koyduk ve sıktık ne ses ne oynama kaya gibi oldu

http://img377.imageshack.us/my.php?image=dsc00408hj6.jpg
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2008, 17:03:33 Gönderen: aliis »

Çevrimdışı tavır

•  
    • Profili Görüntüle
dün gece lastiğim patladı - çakıl taşı remen lastğin içine çakulmış.
stepnenin ne durumda olduğu hakkında bilgim yoktu. ne mutlu faal miş
тανíя

Çevrimdışı starsky64

• Profili Görüntüle
benim bagajım fotodaki sekilde cubuk sekilnde uzun ucu pasolu civatayı yan dösemenin altından iç saca sabitledik ve eski hali gibi krikoyu gene lastiğin içine koyduk ve sıktık ne ses ne oynama kaya gibi oldu

http://img377.imageshack.us/my.php?image=dsc00408hj6.jpg

çok güzel bir çözüm bulmuşsun gerçekten. bunu kime yaptırabilirim acaba ??

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
lastik onarıcı köpük aldım stepneyide eve koydum.
stepne, kriko ve bijon anahtarlarını komple çıkartınca çekiş arttı resmen :D

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
çok güzel bir çözüm bulmuşsun gerçekten. bunu kime yaptırabilirim acaba ??

lpg tanlını stepne yerine taktığında oradaki lastiği tutan uzun cubuk mil ve orjinal sıkıstırma için kullanılan samununu kullanabilirsin, dösemeden 1cm capında delik acıp punto kaynağıyla cubuğu kaynaklıyosunuz cok basit bir işlem tek sorun kaynak olayı

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
stepne gerekli yani benim gibi şanssız biriysen çok gerekli bi senede iki kere şehir dışında lastık patladı lazımmm yani ;)

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
şehirler arası yollar dışında taşımam .

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
şehirler arası yollar dışında taşımam .

agırlık yapmasın ;D benimde kaskomun ücretsiz yol yardımı var ama roll geceleri hariç tasırım arabada :)

Çevrimdışı starsky64

• Profili Görüntüle
lpg tanlını stepne yerine taktığında oradaki lastiği tutan uzun cubuk mil ve orjinal sıkıstırma için kullanılan samununu kullanabilirsin, dösemeden 1cm capında delik acıp punto kaynağıyla cubuğu kaynaklıyosunuz cok basit bir işlem tek sorun kaynak olayı
teşekkür ederim paylaşımın için. bunu yapacağım çünkü gerçekten çok hoş durmuş

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
lpg kullansam, muhtemelen bende şehir içinde taşımam
lakin 1 ay kadar oldu sanırım sol arka lastiği kaldırıma takıp yanaktan yaralı :)
bu durumda köpük ne iş yarar düşündürücü tabi

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
stepneye ihtiyacın bir sefer olur oldumuda bulamazsın

bence taşı sırtında taş mı taşıyorsun boşver at bagaja yeri boşver sen mühimsin ne kadar yer kaplıyor ki traktör lastiğimi bu:)
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2010, 12:12:22 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
pekı arkadaslar basıma geldıgı ıcın yazıyorum bır yere randevumuz vardı ve acıl yetsmemız gerekıyordu bu bahsettıgım olay allah gostermesın hastalanan cocugunuzu hastaneye yestıstırmekte olabılır v.s hayatı bı kosusturmacada olabılır ve malum turkıye burası yollar kostebek yuvası goremedıgınz bı cukura gırsenız ve lastıgınız yarılsa napcaksınız tutunkı o esnada gece yuksek atesı cıkan cıocugunuzu hastaneye yetısıtrme cabasındasınız lastıgı bırısınden mı ısteyeceksınız bence her yonden dusunmek lazım.stepneyı tasımak en dogrusu :tamamdir