Gönderen Konu: Polo jant acil yardımm  (Okunma sayısı 13576 defa)

Çevrimdışı istanbulos34

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo jant acil yardımm
« Yanıtla #14 : 18 Kasım 2007, 01:00:40 »
Oğuz sahibinden.com çok temiz kt5 var dün görmüştüm fakat boluda. lastikleri falan çok temizmiş yazmış fiyatıda 750. haberin olsun çift aplikasyonlu olurmu olmazmı hatırlamıyorum. kt5 istiyorum diye yazmışın ondan haber vereyim dedim.
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Kasım 2007, 01:11:28 »
ya açıkçası aldığım jant cuk otursun istiyorum.Sonradan aklım kalacağına değiştirmem gerekirse.Turgut özal bulvarı dediğin, sizin orası neresi?B.Çekmecedeki turgut özalı biliom ordada yok jantçı.Bitane çekmecenin girişinde varda orayada güvenmiyorum.Jantları istiyorumda alayım takayım işlem görmesin istiyorum :/
ben ankara dayım ;) sen bu dediğimi bul tam senin istediin gibi olacak sağlam iş ok ;)

Çevrimdışı istanbulos34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Kasım 2007, 01:24:26 »
kardeşim pardon yaa sen kt4 arıyomuşun :D ama istersen çift aplikasyonlu kt5 var linki bu senin için bulmuştum olurmu olmazmı bişey diyemiycem bide boluda ilgilenirsen linki;
sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Kasım 2007, 01:30:14 »
kardeşim pardon yaa sen kt4 arıyomuşun :D ama istersen çift aplikasyonlu kt5 var linki bu senin için bulmuştum olurmu olmazmı bişey diyemiycem bide boluda ilgilenirsen linki;
sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası

fatih sağol kardeşim ilgilendiğin için :)
yah bu jantları pek sevmiyorum.Aslına bakarsan bbsi keskine değişmemde bakalım.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Kasım 2007, 01:30:47 »
ben ankara dayım ;) sen bu dediğimi bul tam senin istediin gibi olacak sağlam iş ok ;)

sağlam diosunuz yani..hımm tmm araştırıcam baya bi jantlar duruyor nasıl olsa :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Kasım 2007, 12:09:32 »
sağlam diosunuz yani..hımm tmm araştırıcam baya bi jantlar duruyor nasıl olsa :)
evet sağlam...

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 18 Kasım 2007, 18:16:02 »
Kt 4 buldum :)
Umarım anlaşabilir veyahutta canlıyı ayarlayabilirimde hemen kapıcam ;)aslında bbsleri satmadan almak istiyorumda zor gibi bakalım..

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 19 Kasım 2007, 00:29:07 »
bonusum hala bişiiler bulamadınmı?  .: MUTLU - MUTLULAR PERFORMANS  bir gir bak AVA marka genel distribütörü.fiyatlar uçuk kaçık değil..haberin olsun..
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Kasım 2007, 11:33:10 »
oğuzcum bbs leri satacaksın sanırım ne kadar istiyosorsun, istersen benim jantları düşünürsen verebilirim

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Kasım 2007, 11:50:01 »
Evet bbsleri satabilirim takasta olabilir şu an açıkta.Satarsam kt4 alıcam alis başka model düşünmüyorum şu an.Bu arada angellar için faruk abiyle görüş istersen o mevzuda kaldı faruk abi ersim çekemedi sanırım yoğundu işleri.

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 19 Kasım 2007, 19:25:51 »
Arkadaşlar 16" keskin kt4 7.5" 205/45/r16 lastikler ve jantlar benim 97 sportline da sürtme problemi yaratırmı?4 kişi bindiğim zamanlar oluyor o zaman bi problem olurmu orjinal yaylar ile[\b]