Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: aracımı nasıl güzelleştirebilirim yardım edermisiniz  (Okunma sayısı 8580 defa)

Çevrimdışı trakyalı

• Otomobil
    99 polo
  • Volkswagen Türkiye
arkadaşlar bütcem düşük arabam alalı 4-5 ay oldu.Bu araca neler yapabilirim

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: aracımı nasıl güzelleştirebilirim yardım edermisiniz
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2015, 00:22:06 »
Güzel bir arabanız var, sadelik de bir güzelliktir. Bence bakımlarını aksatmadan, orijinal parçalar kullanarak yapın başka da bir şey yapmayın.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı mkkpnar

• Otomobil
    6N
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2015, 07:53:43 »
Gayet orjinal duruyor, bence jant ve lastik ebatlar cok büyük olmamak şartıyla , onun disinda temizliğine ve bakımına Özen gösterin ;)

Çevrimdışı trakyalı

• Otomobil
    99 polo
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2015, 10:47:40 »
önerileriniz için saolun arkadaşlar pasta cila yaptırmalımıyım sizce bazı kişiler yaptır diyor ama biraz pahalı gibi geldi

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2015, 10:57:23 »
Polisaj işi doğru ellerde uygulanması gereken bir uygulamadır. Sanayi ortamında uygulama yapan çoğu yer sadece verdiğinizin gereksiz aşınmasına ve hare, makine izi kalmış bir sonuç bırakacaktır. Eğer bütçeniz elvermiyorsa hiç bulaşmayın, ucuz iş arabaya zarar.
Ben de kendi arabama yapmıştım => http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/polisaj-ve-cila-uygulamam-50-buyuk-fotograf-icerir-t36349.0.html

Çevrimdışı trakyalı

• Otomobil
    99 polo
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2015, 11:13:40 »
Polisaj işi doğru ellerde uygulanması gereken bir uygulamadır. Sanayi ortamında uygulama yapan çoğu yer sadece verdiğinizin gereksiz aşınmasına ve hare, makine izi kalmış bir sonuç bırakacaktır. Eğer bütçeniz elvermiyorsa hiç bulaşmayın, ucuz iş arabaya zarar.
Ben de kendi arabama yapmıştım => http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/polisaj-ve-cila-uygulamam-50-buyuk-fotograf-icerir-t36349.0.html
gerçekten uğraş vermişin ama değmiş yani çok güzel olmuş.Keşke benimde yapma imkanım olsa ama malzeme yok elimde anlayan bi arkadaşıma yaptırmayı düşünüyorum araba koyu renkli olduğu için hiç canlı durmuyor

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #6 : 12 Nisan 2015, 01:08:57 »
Emre yazın gelsin buraya benim yavruya da bi prof.uygulama yapıcak inş. :D  birlikte cayır cayır yakıcaz arabaları... ^-^
dimi Emre :saskin:
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
« Yanıtla #7 : 12 Nisan 2015, 01:21:45 »
gerçekten uğraş vermişin ama değmiş yani çok güzel olmuş.Keşke benimde yapma imkanım olsa ama malzeme yok elimde anlayan bi arkadaşıma yaptırmayı düşünüyorum araba koyu renkli olduğu için hiç canlı durmuyor

Çok fazla sonuç beklentisine girmeden elle başarılı sonuç veren ürünler var. Örneğin sert uygulama pedi ile Autoglym Super Resin Polish uygulayarak boyadaki çizikleri dolgu yaparak gizleyebilir, hafif oksidasyonu alabilirsiniz. Üstüne de Soft 99 Fusso Coat dark uygulayarak koruma ve biraz daha parlaklık sağlanabilir. Ürünleri bölünmüş şekilde alarak ayıracağınız bütçeyi düşük tutabilirsiniz.

Emre yazın gelsin buraya benim yavruya da bi prof.uygulama yapıcak inş. :D  birlikte cayır cayır yakıcaz arabaları... ^-^
dimi Emre :saskin:

Yaparız abi ayıp ettin  :tamamdir

Çevrimdışı trakyalı

• Otomobil
    99 polo
  • Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2015, 21:57:30 »
ayrı ayrı almak mantıklı geldi deneyeceğim saolasın : :)

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #9 : 13 Nisan 2015, 10:10:40 »
Arabanız güzel görünüyor zaten...
Arabayı güzelce  cilalayıp, parlatın...
periyodik olarak iç temizliği, parlatması yapın,
 jantlar zaten karakteristik, değiştirmeyin,
 önlere bulursanız orj. sis farı olabilir...sadelik, güzelliktir bence de...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
« Yanıtla #10 : 13 Nisan 2015, 17:26:02 »
ayrı ayrı almak mantıklı geldi deneyeceğim saolasın : :)

Ayrı ayrı demek istememiştim. Örneğin yukarıda bahsettiğim cilanın 200 gramı 70 liradır, ama 200 gram alırsanız bu size 50 uygulama yetecek miktardır. Fakat siz 30 gram olacak şekilde bölünmüş ürün alırsanız fiyatı uygun olacak, hem de fazla ürünü saklama veya üründen sıkılma derdiniz olmayacaktır.