Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Aracıma ses sistemi alacamda jameson usa 505 mü yoksa roadson usa 505 mü  (Okunma sayısı 4441 defa)

Aracıma ses sistemi alacamda jameson usa 505 mü yoksa roadson usa 505 mü hangisi ısınmaz veya Guclu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çevrimdışı kerem0537

• Otomobil
    Mk5 1.4Tsi GT 170Hp 240Nm Tork...
  • Kazasız Belasız...
Aracıma ses sistemi alacamda jameson usa 505 mü yoksa roadson usa 505 mü hangisi ısınmaz veya Guclu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ben zamanında jameson kullanmıştım. fiyatına göre iyi marka.
yalnız güç istiyorsanız pioneer dan şaşmayın. sıfır jameson alacağınıza 2.el pioneer alın. hem daha uzun süre kullanırsınız. hemde ses kalitesi çok çok daha iyi
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 21:13:32 Gönderen: kerem0537 »
Shadow...

ikisi arasında seçim istersen jameson  ama bunların ikiside pek iyi markalar değil daha iyi markalara yönelmeni öneririm kafan rahat olur

ikisinide düşünme derim bence parana yazık ben harward 808 aldım çok memnunum 1000 watt kabinli pıoneer bass ve 2 tane 1300 watt forx oval hoparlörüm var çok iyi sesi var tabi teyptende çok fark ediyor benim teypte pıoneer.

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
Jameson-focal-forwell-for x-harward-kenbrich-oxford vs... ;D   bunları bırakın dostlar kaliteden şaşmayın. Kerem bilir Pioneer+SM+RF+Alpine+Hertz+DLS bunlar adama müzik dinletir gürültü değil. gerçek earhtquake 41 H 4390 da  :tamamdir
Bu arada yeni siparişleri verdik Alpine Sub+SM H500 amfi+İnfinity Ref Comp. yolda... :halazn:
Red Machine!!!

Çevrimdışı kerem0537

• Otomobil
  • Kazasız Belasız...
Jameson-focal-forwell-for x-harward-kenbrich-oxford vs... ;D   bunları bırakın dostlar kaliteden şaşmayın. Kerem bilir Pioneer+SM+RF+Alpine+Hertz+DLS bunlar adama müzik dinletir gürültü değil. gerçek earhtquake 41 H 4390 da  :tamamdir
Bu arada yeni siparişleri verdik Alpine Sub+SM H500 amfi+İnfinity Ref Comp. yolda... :halazn:

+4390 :) sen birde kalın kablolarımla dinlemedin :) o zaman baş ağrısı yapacak  :melek:
maaşallah diyelim, sıkıntı var bu ara. devir dalgalanmaya başladı yine  :melek:
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 21:10:10 Gönderen: kerem0537 »
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
+4390 :) sen birde kalın kablolarımla dinlemedin :) o zaman baş ağrısı yapacak  :melek:
maaşallah diyelim, sıkıntı var bu ara. devir dalgalanmaya başladı yine  :melek:
Distp. diyorum ve  :-X
Red Machine!!!

Çevrimdışı kerem0537

• Otomobil
  • Kazasız Belasız...
Distp. diyorum ve  :-X

dün altını vurdum aracın fena şekilde, ondan sonra yapmaya başladı. benzin de bi sıkıntı gözükmüyor bu akşamki denememde. bi baktıracam altına lpg tesisatına falan :tamamdir
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 23:14:59 Gönderen: kerem0537 »
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
dün altını vurdum aracın fena şekilde, ondan sonra yapmaya başladı. benzin de bi sıkıntı gözükmüyor bu akşamki denememde. bi baktıracam altına lpg tesisatına falan :tamamdir
eeeee low&slow isteyen nazına katlanır... :D
Red Machine!!!

Çevrimdışı kerem0537

• Otomobil
  • Kazasız Belasız...
eeeee low&slow isteyen nazına katlanır... :D

yok yok ondan değilmiş :) uzun yol yaptık boğaz pislenmiş. 6 lira verdim balata sprey i aldım kelebek boğazını temizledik düzeldi çok şükür :)
Shadow...

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
yok yok ondan değilmiş :) uzun yol yaptık boğaz pislenmiş. 6 lira verdim balata sprey i aldım kelebek boğazını temizledik düzeldi çok şükür :)
Hadi bakalım iyisin yine. 8)
Red Machine!!!

Çevrimdışı kerem0537

• Otomobil
  • Kazasız Belasız...
Hadi bakalım iyisin yine. 8)

:saygılar :saygılar
Shadow...