Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Araçım Su Alıyor  (Okunma sayısı 5090 defa)

Araçım Su Alıyor
« : 02 Temmuz 2008, 15:07:13 »
Merhaba;
Daha önceleri epeyce tartışılmış bu konu.Ama ben bir türlü aracın nerden su aldığını bulamadım.Kaputun içindeki havalandırmanın oradaki delikler acık hava tutup temizledim.Arabanın aldında bir şey yok.Fidlillerde sorun yok.
Su sadece arabanın sol tarafında döşemede bulunan plastik kısmın sol tarafından cıkıyor.Onun haricinde yanlarda vb yerlerde yok.Sanki alttan yukarı geliyor ama bir türlü bulamadım.Uyuz olmaya başladım...Başka nerden girebilir ki bu su

Ynt: Araçım Su Alıyor
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2008, 16:01:59 »
büyük olasılıkla ön cam sileceklerin altında bulunan beyin ve silecek motorunun bulundugu kısım var okısımın su gıder delıgını konturol etmelısın, buyuk olasılıkla tıkanmıs olmalı..
benım basıma geldı ve silecek motoru nu yakmıs idim :)

Çevrimdışı 34Sportline

• LESS IS MORE
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2008, 16:13:11 »
Lütfen saygıyı elden bırakmayalım ve Türkçe'ye özen göstermeye çalışalım.

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2008, 17:19:50 »
arka sileceğin suyu normal fışkırtıyormu eğer azalma varsa arka silecek su hortumu sol alttan gidiyor hortumda problem oluyor olabilir tabi bu suyun kuru havadada geldiğini varsayıyoruz yada kaput açma telinin motor kısmında lastik contası var oda çıkmış olabilir bunlar iki ihtimal.

« Yanıtla #4 : 04 Temmuz 2008, 11:10:50 »
benim başıma gelen durumun nedenini farketmemek olanaksız ama yinede yazayım

klimanın nemi atığı bir delik var onada dikkat edin..
benim arabadaki tıkandığında ayak kısmını havalandıran çıkışlarlardan su geliyordu...

« Yanıtla #5 : 04 Temmuz 2008, 14:19:48 »
Bir köşeden başlasa ıslaklık anlayacamda sadece plastik kısmın kenarından cıkıyor.Sanki sondaj yapmışsın :)).Arka silecekte suyu fışkırtmakta bir problem yok ama yine akşam bakacam.Kaput acma teli olamaz cünkü telin altı kuru ....Son care döşemeyi komple söküp bakmak ...