Gönderen Konu: Araç Sağa Çekiyor  (Okunma sayısı 3805 defa)

Çevrimdışı Stalwart

• Profili Görüntüle
Araç Sağa Çekiyor
« : 08 Ağustos 2014, 18:13:03 »
Arkadaşlar aracım sağa çekiyor lastik basınçlarındandır deim hepsi aynı ama yine çekiyor rota gittim.ön lastikleri değiştir bir denen dedi.lastikçiye gittim performans lastiği dedi v desenli olan olmaz bu dedi ters olur dedi...yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
Ynt: Araç Sağa Çekiyor
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2014, 18:28:43 »
Rot balansçı çıktı verdiyse buraya koyun yorumlayayım.
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2014, 19:18:33 »
Rot kolu rot mili,salıncak burçlarına baktır eğer bir sorun çıkmazsa yeniden rot ayarı lastik rotasyon ayarı ve kamber kastel ayarı yaptır.Bunların dışında ön disclerinde aşınma taşlama vs.olmuşsa yolda çekme ya da frene basınca,aşırı hızlara çıkınca titreme yapar.bunları bi gözden geçir varsa çıktıları da paylaş.
Red Machine!!!

Çevrimdışı 34GIH28

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2014, 20:36:58 »
öncelikle lastikleri değiştirdinizmi ?KONUYLA ALAKALI BİLMİYORUM AMA!!! birde semih abi bizim bi arkadaşın başına böyle bir olay gelmiş ti yapılabilecek herşey yapılmıştı.en sonunda lastikçi lastiği sökerken lastiğin içine su kaçtığını farketti (nasıl olduysa hala meçhul) o su birikintisi sıkıntı yaratıyormuş temizlendi takıldı şimdi bı sıkıntı yok
İstanbul masalı

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2014, 21:41:58 »
maslakta hunter rot balans var, adres Atatürk Oto San. Sit. 2.kısım 35.sokak No: 1441 Maslak, benimki lastikleri içten yemişti araba düz gidiyordu direksiyon sağda duruyordu baya bir, çözdüler problemi 30 tl ile, bir de buraya lüks performans araçları geliyor porsche gibi benimki biraz sosyete davetindeki göçer gibi oldu :)

Çevrimdışı koug

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: AFH Engine
« Yanıtla #5 : 11 Ağustos 2014, 15:03:15 »
Aynı sorun bende de vardı. Benden önceki sahibi rot ayarı bozuk şeiklde aracı kullandığı için ön lastiklerin kenarları aşınmıştı. Ön ve arka lastiklerin yerini değiştirdim şu anda sorun yok.