Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Apexi Safc II  (Okunma sayısı 17261 defa)

Apexi Safc II
« : 11 Ağustos 2006, 23:48:08 »
Apexi Safc II hakkındaki düşüncelerinizi alabilirmiyim?
bu cihaz polo 6n de işe yarar mı? bu cihazı ayarlamak kolay mı? zorsa kim ayarlar?
merakımdan soruyorum, chip tuning'e alternatif galiba...

Ynt: Apexi Safc II
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2006, 09:04:08 »
hocam bu chip tuning a alternatif degil bu piggyback dedikleri cinsten sadece belli parametreleri ayarlayabiliyorsun adindan da analasilacagi gibi sadece hava ile yakit ayarlarini ayarlayabiliyorsun yanlisim yoksa...bence gereksiz bunun yerine standalone alinirsa iyi olur...;)

« Yanıtla #2 : 12 Ağustos 2006, 09:28:12 »
http://www.aempower.com/product_ems.asp

bu mudur dediğin ? vw yok ama :)

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2006, 10:09:04 »
TechTurkey Forum

burada detaylı anlatılmış.senin arac için olabilir. sende chip egzantrik falan vardı herhalde.biraz karışıktı senin tuning işlemlerin. chipte falan problem yaşadıydın son durum ne bilmiyom ama iyi araştır gir derim.
elinde kalmasın alet sonra.
sende takip ediyorsun forumları safc alıp atmosferikte verim alamayanlar da oldu. ayarı yapan takan usta önemli kolay gelsim..
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2006, 10:17:57 »
benim araç şu an yarış tecrübesi olan komple bir servise girdi, boya body kit vs diye sokmuştum, adamlar performansınıı beğenmediler,  debriyaj baskı değişti, bujiler ve kabloları değişti, yine beğenmediler, sente ayarına bakalım dediler, pazartesi salı yapacaklar, ben yetkili de dereceliyi taktırmıştım ama o zaman distribütör milinde boşluk varmış, rölanti problemliydi, sente ayarını iyi yapamamışlardı heralde, mile burç yaptırınca ufak bir distribütör ayarıyla rölanti düzelmişti, umarım adamlar ayarlı kasnak yok ya da senin chip sorun demezler :) bende chip vardı ama benim chip dereceli ve header'a göre güncellenmemişti, ucuza bu işi halletmek mümkün mü diye ön çalışma yapıyorum :)

« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2006, 10:31:13 »
evet aemin linkindenkinden bunun gibi bir suru var...aem olacak degil...;)

« Yanıtla #6 : 12 Ağustos 2006, 11:07:02 »
en ucuz bu iş nasıl halledilir :)

Çevrimdışı Steppenwolf

• Quattro on Ice
« Yanıtla #7 : 12 Ağustos 2006, 11:18:07 »
düzgün bi piggyback alırsan olur, safc işe yaramaz ben kullandım, çok yeteneksiz

greddy e-manage kullanabilirsin

Çevrimdışı Steppenwolf

• Quattro on Ice
« Yanıtla #8 : 12 Ağustos 2006, 11:19:08 »
perfectpower smt6 veya 7 de kullanabilsin

« Yanıtla #9 : 12 Ağustos 2006, 11:26:53 »
bunların fiyatları nedir?
aşağıdaki linkte mükemmel karışım için smt6 da ayar yapmak için "wıdeband o2 gostergesı " lazım diyor,

Çevrimdışı Steppenwolf

• Quattro on Ice
« Yanıtla #10 : 12 Ağustos 2006, 12:44:48 »
wideband o2 her koşulda lazım, hatta ateşleme için bide egt hiç fena olmaz, mohdparts.com

adresinde var fiyatlar

bluebox senin işini görecektir ultimate e gerek yok

« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2006, 14:56:04 »
 Satılıklar - TechTurkey Forum bu siteye üye oldum ama üyelik onaylanmadı heralde sadece konu başlıklarını görebiliiyorum, Steppenwolf  senin Greddy E-manage BlueBox isimli bir ilanın var orada galiba, ilanın içeriğine bakamıyorum, biraz bahsedermisin? biri de CHIP Yazılımda Şok Kampanya diye bir ilan vermiş, o ne iş ne marka kaça biliyormusun?

Çevrimdışı Steppenwolf

• Quattro on Ice
« Yanıtla #12 : 12 Ağustos 2006, 16:19:09 »
çip işini bilmiyorum

e-manage hiç kullanılmadı, 0 kutusunda duruyor, map sensörü satıldı

e-manage ı eski poloma takıcaktım, kısmet olmadı, şimdiki arabayada gerek yok o yüzden satıyorum

usd 350 istiyorum main unit+main harness

« Yanıtla #13 : 12 Ağustos 2006, 17:05:19 »
bu cihazın hp ve nm olarak getirisi ne olur? benim polo 6n de işe yarar mı sence ?