Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: angel yaptım bakalım beğenecek misiniz?  (Okunma sayısı 15852 defa)

angel yaptım bakalım beğenecek misiniz?
« Yanıtla #28 : 20 Kasım 2006, 09:08:26 »
güzel olmuş ama bence çift helezonlu olan seriler daha güzel duruyor.bmw tarzı.
Polo 1.4 8V Redline Sport
Polo 1.4 16V Trendline

Çevrimdışı neco_ua

• Golf mk II
Ynt: angel yaptım bakalım beğenecek misiniz?
« Yanıtla #29 : 25 Aralık 2006, 22:14:33 »
Çok güzel olmuş.
Harbi kaputtaki stickerlar iyi olmamış.
Polo!ya gtimiyor renkli şeyler.
II'den ötesi yalan.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #30 : 25 Aralık 2006, 22:23:15 »
yok canım
yaa şööle bişi var bu adam yani benim farları takan adam abi istersen ben mercek de takarım dedi sonuçta onun için bişi fark etmio
ama dedi mercek çok körleştirir aracı dedi keza bi arkadasımda 206 rc var ona taktık fk arabada xenon da olmasına rağmen memnun kalmadı ve çıkardı galiba orjinali haricinde kullanıldığında tat vermio bi mercek olayı
ama dipnot olarak şunu da belirtmeliyim bizde civic var bitane de vtec onda da var mesela mercekli fk galiba ondaki de ondan çok memnunuz aydınlatması gayet güzel

benim aydınlatmamın iileşmesinin sebebi de ön camların o buzlu tipi camların şeffaflarıyla deiştirilmesi ışığı kırıp dağıtıyortdu eski camlarım ama şimdikiler baya bi güçlü oldu önümü görmüomuşum be eskiden 

fk nın mercekleri konusunda daha menun olan birisini duymadım..kalite marka ama sanırım o kuonuda eksikleri var...megane 2 yada L300 minibüslerin mercklerinden bulursun çok rahat..biz ikisinide kullandık inanın çok süper aydınlatıyor...fk sakın alayım deme...

« Yanıtla #31 : 27 Aralık 2006, 17:12:33 »
fk nın mercekleri konusunda daha menun olan birisini duymadım..kalite marka ama sanırım o kuonuda eksikleri var...megane 2 yada L300 minibüslerin mercklerinden bulursun çok rahat..biz ikisinide kullandık inanın çok süper aydınlatıyor...fk sakın alayım deme...
ben memnunum aslında ama ilerde bi değişikliğe gidebilirim

« Yanıtla #32 : 17 Mayıs 2007, 01:53:09 »
cok güzel olmus yakısmazmı be ya polo.

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #33 : 17 Mayıs 2007, 05:18:05 »
Angel Eye çok hoş durmuş bence.. Hem angel eye hemde mercekli far olabilior mu?

« Yanıtla #34 : 17 Mayıs 2007, 13:14:03 »
oluyor Emre.

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
« Yanıtla #35 : 19 Haziran 2007, 17:49:36 »
güzel güzel...
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı 34Sportline

• LESS IS MORE
« Yanıtla #36 : 16 Temmuz 2007, 20:26:32 »
Tek angel hiç görmemişim. Değişik geldi. Sticker'lar çok basitleştirmiş, arabanın rengi çok özel, elektrik yeşiliydi sanırım, değerini bil! Güle güle kullan. Plakadaki türk bayrağı da nesi :)
Lütfen saygıyı elden bırakmayalım ve Türkçe'ye özen göstermeye çalışalım.