Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 97 Polo Stopları Siyah Yapmak?  (Okunma sayısı 12098 defa)

Ynt: 97 Polo Stopları Siyah Yapmak?
« Yanıtla #14 : 14 Temmuz 2007, 13:49:14 »
Mert orjinal stopların daha güzel...

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #15 : 14 Temmuz 2007, 19:43:51 »
Mert orjinal stopların daha güzel...

Bencede ,özellikle sol ortadaki şeffaflıkla daha bir güzel görünüyor gibi
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

« Yanıtla #16 : 14 Temmuz 2007, 20:15:48 »
Mert nasıl yaptın bu stopları anlatabilirmisin bende bunları kastediyordum işte?

« Yanıtla #17 : 15 Temmuz 2007, 01:03:36 »
evet bu stoplarıımı bende sevıyorum ama ısde heves ya yapdık geleneğe uuyduk aldık seffafı ama canım sıkıldımı takıp kullanıyorum orjinalleri 8)nasıl yapdım konusuna gelınce cok basıt ılk once stopları sökdum sonra boyamıcaqım yerı gazeteyle kapladım hizadan bantladım sora aldım elıme sıyah sprey boyayı boyacagım yere ustten ustten elının becerısını bakıyor bırazda. ız bırakmıcak sekılde bı kerede boyadım gerekırse ustunden bıdaha gecdım kurumaya bırakdım daha sora sıyaha boyadıgım yerı kurudukdan sora gazeteyle kapladım gerı kalan yerı kırmızı sprey boyayla aynı sekılde boyadım umarım yardımcı olabıılmısımdrrr ::) ???
the polo gti`s little brother the 101 ps 1,4litre 16v Sportline

Çevrimdışı 34Sportline

• LESS IS MORE
« Yanıtla #18 : 16 Temmuz 2007, 19:37:03 »
Merhaba arkadaşlar.

Lütfen güzelim arabalarımızı şahine çevirmeyelim. Kuşçular (Doğan, Şahin, Kartal) siyah kadın çorabı (mus çorap deniyor) geçiriyorlar stoplara. İlk gördüğümde dumur olmuştum. Ben abartılı ve gereksiz modifiyeleri sevmiyorum. Bende 97 Polo sportline var. Bildiğiniz gibi en büyük sorunu farları gece lambası gibi ve stoplar da iyi aydınlatmıyor. Zaten iyi aydınlatmayan stopları siyaha boyayarak ya da film çektirerek iyice kötü duruma sokarsınız. Orjinal stopların görünümü zaten güzel. Işıklandırmadan şikayetçi iseniz benim gibi ledli stop kullanmanızı öneririm. Sonar marka. Farları da yekpare (sinyal ile tümleşik) Sonar almıştım. Lensli ve HID ampül taktırdığımdan aşırı derecede fark var aydınlatmada. Farları kesinlikle tavsiye ederim. Çift angel eye ile de çok seksi olduğu kesin :)

Bu arada önemli bir tavsiye: Özellikle far ve stop gibi modifiyeleri mutlaka kasko poliçenize ekletin!
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2007, 19:40:55 Gönderen: 34Sportline »
Lütfen saygıyı elden bırakmayalım ve Türkçe'ye özen göstermeye çalışalım.