Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: angel far???  (Okunma sayısı 3310 defa)

angel far???
« : 26 Ocak 2015, 13:30:17 »
Arkadaşlar son zamanlarda 6n aracında angel mercekli weya merceksiz far ile muayeneye giren warmı. Sorun yaşanırmı yoksa geçirirlermi öğrenmem gerekio. Yardımcı olursanız sewinirim.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: angel far???
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2015, 15:11:16 »
Bildiğim kadarıyla standart ampullerle girerseniz sorun yaşanmıyor.
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2015, 15:14:36 »
Helojen kullanmayı düşünüorm zaten. Umarım sorun yaşamam.teşşekr ederm alakan için.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2015, 15:21:00 »
Rica ederim.

Osram Night Breaker Unlimited tavsiye edebilirim ampul olarak.
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2015, 00:26:43 »
hocam ben haziran ayında girdim karabük'te. muayene alanında bana sordular bu far muayeneden geçermi ya diye :D bende geçmemesi için sebep ne abi dedim bir fardan beklentiniz ne olabilr ki? kısa farı var hemde merceklı karsıan gelenın gozunu almıyor ısıgı toplayarak ayınlatıyor. uzun farları da var sinyal bölmesini gösterdim onlarda düzgün çalışıyo. parkları soylememe gerek yok her araba 1 adetken bunda 3 tane var dedim :D adam haklısın kardesm xenonlarını sok tekrar gel gecirelim dedi :D bende 20 lira ampule vermektense eski farları takıp geçtım ama geçiriyoları angeller la

« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2015, 09:58:32 »
Zenon istemiorm zaten helojenle sorun yaratmazlar inş.  :)   farım kırıldı değştrmem gerekio neden angel olmasın dedim bende :)  okadar para wrricez parçalanmayalım boluna ama dimi :)

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2015, 11:37:35 »
Bu muayene işi kumar gibi.Bazı yerlerde sorun yaşıyorsun bazı yerlerde takılmıyorlar bile seninki şans işi.Ancak xenon işin içine girerse sıkıntı.Çünkü fabrikasyon olmayanlarda otomatik far ayarı, mercek yıkama vs.aranıyor.Bir de dümdüz fara xenon takanlar var onları hesaba katmıyorum bile yolda gözümüzün ırzına geçen vatandaşlara selam olsun.Ayrıca orj.xenon ampullerini çoğu fabrikasyon 4300k oluyor bu renge yakın olmalı.Sen montajını yaptır güzelce ayarlat farlarını sağlamda bir halojen bağla gir muayenene sıkıntı olursa sökersin olmazsa devam...
Red Machine!!!

« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2015, 12:20:36 »
Şansımızı denicez artk bakalm.teşekkr ederm fikirler için herkeze