Gönderen Konu: akü sorunu  (Okunma sayısı 6127 defa)

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
akü sorunu
« : 01 Eylül 2009, 23:51:39 »
merhaba arkadaslar benim akü sorunum var arac 3 yada 4 gun çalışmadığı zaman akü basmıyor kendi kendine bitiyor akü değişti 1 ay önce gene aynı sorun devam ediyor neden olabilir sizce

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
Ynt: akü sorunu
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2009, 00:22:47 »
merhaba elektrik tesisatınızda siz aracınızı park halinde bıraktığınızda da aktif halde kalan ampül vs veya elektirk tesisatınızda şaseye kısa devre mevtut olma olasılığı çok yüksek...kontrollerinin yapılması gerekir ...
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2009, 12:30:39 »
oto elektrikciye gösterdim bişey bulamadı herşey normal diyolar baska yerlere baktırayım bide

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2009, 16:04:25 »
oto elektrikciye gösterdim bişey bulamadı herşey normal diyolar baska yerlere baktırayım bide

O zaman sorun Akü dedir,yeni aldıysanız garanti kapsamında değiştirin.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2009, 20:13:33 »
Tesisatında kaçak vardır büyük ihtimalle eğer CD çalar vs bi teyp aldırdıysan ve buna kontak değilde direk elektrik yani kontağa ihtiyaç duymadan çalması için elektrik tesisatı çektilerse ordan kaçak olabilir senin teypin kontağı açmadan çalışıyormu eğer öyle çalışıyorsa elektrikçiye git ve bak ordan kaçak varmı eğer var ise ya teypini kontağa bağlattır veya hayır ben durduğum yerde kontağı açmadanda dinlemek istiyorum diyosan düğme bağlasınla bu sayede düğme açıkken kontağı açmana gerek kalmıyor kapalıykende kontakla çalıcak benden bu kadar  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı gurkanpeker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2009, 01:08:49 »
Tesisatında kaçak vardır büyük ihtimalle eğer CD çalar vs bi teyp aldırdıysan ve buna kontak değilde direk elektrik yani kontağa ihtiyaç duymadan çalması için elektrik tesisatı çektilerse ordan kaçak olabilir senin teypin kontağı açmadan çalışıyormu eğer öyle çalışıyorsa elektrikçiye git ve bak ordan kaçak varmı eğer var ise ya teypini kontağa bağlattır veya hayır ben durduğum yerde kontağı açmadanda dinlemek istiyorum diyosan düğme bağlasınla bu sayede düğme açıkken kontağı açmana gerek kalmıyor kapalıykende kontakla çalıcak benden bu kadar  :tamamdir

teşekkürler gökhan senin dediğin gibi benım teyp direk calıyor tv modulu fılanda var onlar cekiyor galiba hafta sonu baktırıcam insallah cok sağol

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Eylül 2009, 09:44:24 »
haftasonuna kadar beklemek yerine aracı kullanmadıgın zamanlarda teyibe gelen elektrigin sigortasınıcekersen en azından sorunun teyp ten olup olmadıgına emin olursun :sevgi: :tamamdir