Gönderen Konu: ACİLLL yağmur kanalları yani tahliyeden geçen hortum veya kablolar  (Okunma sayısı 5598 defa)

Çevrimdışı hellfire39

• Profili Görüntüle
arkadaşlar sağ paspasa yağmur günü su akıyordu. bugun bakalım dedım ne var ne yok diye polen filtresini söktüm kutusunu da sökecekken baktım ki vidasının birisi eksik bu sayede kutu tam kapanmadığından arasından kalorıfer motoruna oradanda paspasa su akıyordu neyse bende bunu bır sekılde giderdim monte ettim.
fakat benim soracağım soru şu yağmur kanalları yani tahliye kanalına giden 2 küçük hortum var bende temizlerken birini cektim elime geldi resimdeki gibi acaba elimdemi kaldı ;D ;D ;D yoksa o şekildemi kalması gerekiyor.

ayrıca beynin altındaki pislikleri temizleyeyim diye biraz oynattım şuan sinyallerim çalışmıyor

bi zahmet yardım edin....
saygılar...

buda önceki hali

« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2014, 22:42:01 Gönderen: hellfire39 »

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
Beyini oynatmakla bişey olmaz ya beyin su almıştır ya da kablolarda bi yerde temazsızlık kopma vs.vardır onları bir kontrol et.
Red Machine!!!

Çevrimdışı hellfire39

• Profili Görüntüle
arkadaşlar sorunu buldum cok sukur suan amcam elektrıkcı ona sordum dedıkı
sınyalı saga yada sola getır kontağı aç ve 4lu dugmesıne bas aynısını yaptım duzeldı artık calısıyor Cheesy

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar sorunu buldum cok sukur suan amcam elektrıkcı ona sordum dedıkı
sınyalı saga yada sola getır kontağı aç ve 4lu dugmesıne bas aynısını yaptım duzeldı artık calısıyor Cheesy
Beyinde olmamasına sevindim ben 220 TL. para verdim beyin tamiri için.
Red Machine!!!

Çevrimdışı hellfire39

• Profili Görüntüle
Vallaha bluerose dun uyuyamadim sinirden ama cok sukur sorun cozuldu. Beyni posetla sarsakmi acaba su kacmasin diye

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
Vallaha bluerose dun uyuyamadim sinirden ama cok sukur sorun cozuldu. Beyni posetla sarsakmi acaba su kacmasin diye
bence böyle bir uygulama korumadan çok zarar verir çünkü bu sefer naylon ile sararsanız rutubet ve nem yapar istemeden yine su bulaşmış olur.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
Gerek yok tahliye kanallarını aç pisliğini temizle sonra altına yalıtım malzemesi kaplayabilirsin ama komple bi koruma içine alma beyini Kaan ın dediği gibi rutubet nem yapar. Sık sık ta kontrol edersin tozu pisliği. Fitiller koruyucu kapaklarda çatlak olmasın,kanallar açık olduğu müddetçe  yağmur yağsa bile suyun akar gider hiç beyine falan bulaşmaz.
Red Machine!!!

Çevrimdışı hellfire39

• Profili Görüntüle
aynen öyle şu yağmurlar dursun iyi bir koruma yapıcam beyne
saygılar...