Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 99 poloya yanlış yakıt  (Okunma sayısı 7038 defa)

99 poloya yanlış yakıt
« : 02 Kasım 2007, 09:45:16 »
slm arkadaşlar geçen hafta sonu arabayı arkadaşıma verdim . gidip kurşunsuz yerine süper benzin almış. araba titreyerek çalışıyor. sizce çok sorun olurmu.işin aslı depo ful. ne yapmalıyım. saygılarımla :-\

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: 99 poloya yanlış yakıt
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2007, 09:51:25 »
owww depo full olması kötü olmuş.Fazla bi sorun olmazdı az bişey olsaydıda bir depo dolu diosun..Daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır burdan geçmiş olsun
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2007, 12:25:20 »
 ??? artık tüm benzinler kurşunsuz sanıyordum

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2007, 12:34:34 »
bazı yerlerde halen daha süper bulunuyor.Unoyada süper alıyorum ben bp ve shell de var bizim burda
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #4 : 02 Kasım 2007, 13:34:52 »
Süper kaldı mı hala? Çok aradım ama buralarda bulamadım  :)

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #5 : 02 Kasım 2007, 15:09:46 »
az önce servis ustamı aradım depoyu boşaltıp hortumlarını temizlemesi lazım dedi.

« Yanıtla #6 : 02 Kasım 2007, 15:47:48 »
Super Benzin mi Kaldı ya...Nerden bulmuş Super Benzin  :Di  (Aslında bi katalizör iptali, bas super benzinide canavar gibi yansın...)

Geçmiş Olsun...
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2007, 17:31:52 Gönderen: volksport »

« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2007, 16:39:27 »
valla petrolümüz olduğundan bu tip olaylarla sık sık karşılaşıyorum...geçen hafta benzinli bi kartala euro dizel koydum...araba yolda kaldı ama herhangi bir sorun çıkarmadı...ondan önce opel astra ya eurodizel koymuştum.. :D 800 milyon masraf çıkardı..ama seninkinin fazla bi sorun çıkaracağını sanmıyorum oktay abininde dediği gibi deponun boşalması lazım..herhangi bi özel serviste yapılır herhalde...GeÇMİŞ OLSUN

Çevrimdışı nexus

• 1.6 CLASSIC
« Yanıtla #8 : 02 Kasım 2007, 17:19:45 »
Geçmiş olsun,bence de temizlettir hemen..

« Yanıtla #9 : 02 Kasım 2007, 23:52:53 »
arkadaşlar teşekkürler.bu gün ustaya getirdim motor biraz tekler lamda sensörü hatası verir ama sorun olmaz dedi.aklım kalmadı değil.ama dolu deponun boşalmasına vicdanım razı değil.motor biraz tekliyor ama katkı falan aldım inşallah geçer.

Çevrimdışı blue_polo

• blue_polo
« Yanıtla #10 : 04 Kasım 2007, 19:20:37 »
geçmiş olsun dostum üzücü bir durum  :-\
blue_polo

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #11 : 07 Kasım 2007, 21:51:34 »
Dostum olaya bak.Babam geçen tekneye benzin almış 40 liralık hava bozuk olunca cıkmamış bana verdi arabaya koy diye.Dünde soruyo tekleme varmı.niye dedim o süperdi unuttum dedi :)
ancak üstüne kurşunsuz ilave yaptım 20 ytl lik kurşunsuz 95  zaten içindede 5 lt flm vardı.hiçbi sorun olmadı bakalım şu an yarıladım benzini bekliyorum neler olucak  :bekleriz:

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #12 : 07 Kasım 2007, 21:55:27 »
biraz teklemeden bişe olmaz bence eskiden hep süper atarlardı fark olmaz bence :tamamdir

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #13 : 11 Kasım 2007, 15:48:02 »
vallahi bitirdim benzini hiç bi sıkıntı yaratmadı.Sadece bazen çekişi biraz düştü ve biraz fazla yaktı araç 50 ytllik süper bnzin ile 173 km..