Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 99 POLO SAĞ HAVALANDIRMA IZGARASI  (Okunma sayısı 8557 defa)

Çevrimdışı ercan_ege

• HAYALİM GOLF
99 POLO SAĞ HAVALANDIRMA IZGARASI
« : 19 Mart 2014, 12:52:27 »
ARKADAŞLAR MERHABA, ELİNDE 99 MODEL POLOYA UYGUN TEMİZ YOLCU TARAFI HVALANDIRMA IZGARASI OLAN VARMIDIR? BAŞKA İÇ AKSAM PARÇASI OLAN VARSA İLGİLENİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
ErcanEGE
VOLKSWAGEN BİR AYRICALIKTIR.

Ynt: 99 POLO SAĞ HAVALANDIRMA IZGARASI
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2014, 16:40:44 »
en yakın parçacıan da alsan  çok pahalı değildir heralde zaten genelde sökerkene kırılıyor

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2014, 16:46:36 »
ARKADAŞLAR MERHABA, ELİNDE 99 MODEL POLOYA UYGUN TEMİZ YOLCU TARAFI HVALANDIRMA IZGARASI OLAN VARMIDIR? BAŞKA İÇ AKSAM PARÇASI OLAN VARSA İLGİLENİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
sanırım şöyle birşey arıyorsun.istersen bak.Bende de bir adet sıfır var yolcu tarafı için eğer aradığın buysa.
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-volkswagen-polo-kalorifer-ufleme-izgarasi-komple-sag-1996-1999-131451538/detay
Not: bu benim ilanım değil temsili verdim.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2014, 16:47:28 Gönderen: bluerose1 »
Red Machine!!!

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2014, 20:27:27 »
Polunun iç aksamları çok pahalı kırmamaya bakın. Yan sanayi alın tüm vw parçacılarda bulunur.
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı mkkpnar

• Otomobil
    6N
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2014, 22:16:13 »
Orjinal cikma alabilirsin benimde orta konsol çerçeveye ihtiyacım var elinde olan varsa ilgilenebilirim

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2014, 09:52:26 »
Orjinal cikma alabilirsin benimde orta konsol çerçeveye ihtiyacım var elinde olan varsa ilgilenebilirim
orjinal çıkmanın sağlamını zor bulursun mlum uzun zaman sonunda illaki bir iki yerinde çatlak ya da kırılma vardır.muadili ürün al yan sanayiden orjinali kadar sağlam ben aldım uzun süredir kullanıyorum görünüş olarak pek fark yok.100-150 arası satıcıya göre bulursunuz google ilanlardan arayın.
Red Machine!!!

Çevrimdışı bozgun

• Otomobil
    99 polo 6n 1.6
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2014, 12:59:20 »
Benim aracımdaki yolcu tarafındaki aynı ızgara da açık konumda kalmış devamlı üflüyor acaba tamir edilirmi nasıl sökülüyor arkadaşlar bilen varmı??
« Son Düzenleme: 20 Mart 2014, 13:01:29 Gönderen: bozgun »
White Angel

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2014, 14:50:12 »
Benim aracımdaki yolcu tarafındaki aynı ızgara da açık konumda kalmış devamlı üflüyor acaba tamir edilirmi nasıl sökülüyor arkadaşlar bilen varmı??
Dostum kolay zor değil.önce üstten ince tornavida ile hafif kastır geriye doğru,istersen başka bir tornavida ile destek ver tırnakları artırırsın.ancak çok dikkatli ol açarken kıranlar çok.ben hepsini soktum iç kısıma bir baktım tüm parçalar kapaklar klipsler içeri düşmüş.yenilerini almama gerek kalmadı.belki düğmesi iç kısıma düşmüştür.
Red Machine!!!

Çevrimdışı mkkpnar

• Otomobil
    6N
« Yanıtla #8 : 20 Mart 2014, 17:52:16 »
orjinal çıkmanın sağlamını zor bulursun mlum uzun zaman sonunda illaki bir iki yerinde çatlak ya da kırılma vardır.muadili ürün al yan sanayiden orjinali kadar sağlam ben aldım uzun süredir kullanıyorum görünüş olarak pek fark yok.100-150 arası satıcıya göre bulursunuz google ilanlardan arayın.

Aynen kardes bugun sordum 200 tl dedıler orjınal cıkmaya , yıpranmıs plastık parca montaj sırasında kırılırsa gıttı 200 tl ! sıfır alalım dedıgın gıbı ,pekı montajını nasıl yapıcaz zor mu yoksa oto elektırıkcıye mı gıtmek lazım yardımcı olabılır msın ;)

Çevrimdışı bozgun

• Otomobil
    99 polo 6n 1.6
« Yanıtla #9 : 20 Mart 2014, 22:51:18 »
Dostum kolay zor değil.önce üstten ince tornavida ile hafif kastır geriye doğru,istersen başka bir tornavida ile destek ver tırnakları artırırsın.ancak çok dikkatli ol açarken kıranlar çok.ben hepsini soktum iç kısıma bir baktım tüm parçalar kapaklar klipsler içeri düşmüş.yenilerini almama gerek kalmadı.belki düğmesi iç kısıma düşmüştür.
Eyvallah çok sağolun...
White Angel

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #10 : 20 Mart 2014, 23:32:34 »
Aynen kardes bugun sordum 200 tl dedıler orjınal cıkmaya , yıpranmıs plastık parca montaj sırasında kırılırsa gıttı 200 tl ! sıfır alalım dedıgın gıbı ,pekı montajını nasıl yapıcaz zor mu yoksa oto elektırıkcıye mı gıtmek lazım yardımcı olabılır msın ;)
Biraz zordur ama sabır ve el becerin varsa sökersin burda en önemlisi klima kontrol ünitesini çerçeveden içeri geçirebilmen ve yerinden aynı ölçüde çekip çıkartman.yani alt kızak ile üst kısmını eşit derecede kendine çekeceksin fazla kastırırsan tırnaklarını ya da vida yerlerini kırarsın çünkü plastik.önce teyp çıkar sonra teybin üstündeki ızgaraları dikkatlice sök sonra arka cam ısıtıcı düğmesini,flaşör düğmesi,cam açma düğmesi ve diğer kapakları sök soketleri içeri ver.sonra klima kontrol ünitesinin çevirme kapaklarını çıkar,üzerindeki çerçeveyi çıkar en son çakmaklığı çıkar ve küllüğü çek.işte şimdi tüm vida yerlerini görürsün.tek tek torx ile sök ve dediğim gibi eşit biçimde kendine doğru çek.resimdeki vida yerleri.çıkardıktan sonra yenisini de aynı titizlikte takacaksın sırası ile.umarım yardımcı olur.

Red Machine!!!

Çevrimdışı mkkpnar

• Otomobil
    6N
« Yanıtla #11 : 20 Mart 2014, 23:34:45 »
Valla cok yardımcı oldu bos vaktimde alıp Yapıcam sonucu yazarım ;)

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
  • Bir gün mutlaka...
« Yanıtla #12 : 21 Mart 2014, 01:02:12 »
Valla cok yardımcı oldu bos vaktimde alıp Yapıcam sonucu yazarım ;)
Hadi bakalım kardeşim Allah yardımcın olsun takıldığın yerde sor elimden gelen yardımı yaparım. :tamamdir
Red Machine!!!

Çevrimdışı mkkpnar

• Otomobil
    6N
« Yanıtla #13 : 21 Mart 2014, 02:22:18 »
Hadi bakalım kardeşim Allah yardımcın olsun takıldığın yerde sor elimden gelen yardımı yaparım. :tamamdir
Cok teşekkür ederim ;) ama önce parçayı saglam bi yerden almam lazım