Gönderen Konu: 99 model polo alıcam yardımm!!!  (Okunma sayısı 12039 defa)

Çevrimdışı bubu0034

•  
    • Profili Görüntüle
99 model polo alıcam yardımm!!!
« : 22 Ekim 2008, 20:03:28 »
iyi günler arkadaşlar 6n polo hastasıyımm gerçekten.tanıdık bi aile dostumuzdan 1999 model bi polo alıcam araç 150binde.bu araç hakkında detaylı bilgi verecek bi arkadaş varmı acaba.bu kasalar nası fiyat ne aralığındadır.arıza verme olasılığı ne kadardır.aracın km si biraz yüksek olduğundan güvenemiom açıkçası.lütfenn yardımm

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
Ynt: 99 model polo alıcam yardımm!!!
« Yanıtla #1 : 22 Ekim 2008, 20:08:25 »
bilgisi  olan arkadaslar 6n cilewr sana bilgi verirler ben 9n3 kullanıcısıyım memnunum sorun cıkarmıo kolay kolay pololar benim aracımda cıkmadı mesela  o alıcagın aracında sadece km cok fazla geldi bana bi arkadasımız var ersan die onun aracı 57 bindemi ne ona bak istersen on numara arac

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
« Yanıtla #3 : 22 Ekim 2008, 20:12:34 »
Bizdede 6n var 57.000km bugune kadar arıza cıkartmadı sadece 1 kere termostat arıza yaptı onuda hemen hallettik ;)
Fiyatları aracın durumuna göre değişiyor.
Vw Polo 6N

Çevrimdışı bubu0034

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2008, 20:41:05 »
bana aracı 10000 e vericek fiyat nası peki

Çevrimdışı ahmethan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2008, 20:56:47 »
Araç temizse fiyat iyi bence.Ama sen yine de bildiğin bu işten anlayan bir kaç kişiye göster. Aracı alacağın kişi tandık da olsa sen işini sağlama al. O kadar para veriyorsun. Sonra başın ağrımasın.

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Ekim 2008, 22:06:47 »
150 bindeki araca cok bence ersanlar bile 13 ytlmi ne istiolardı 57 bindeki araca yarın öbürgün o arac motor ister 1500 ytl baskı balata fren balata fln derken o aracta sana 13 134 bin ytl ye cıkar gibime gelio

Çevrimdışı bubu0034

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2008, 22:15:53 »
arabada ufak tefek boya var kullanında titiz olduğunu bildiğim için rahatlık var bu konuda birazcık.anadolu yakasında kadıköy ve maltepe civarlarında arabayı götürüp motor şanzıman baktıracağım bilidğiniz bi servis varmı arkadaşlar.motordan anlıyan arkadaş varsa neler dikkat etmemi gerektiğini söyleyebilirmi bana

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Ekim 2008, 06:33:33 »
bubu0034 kerdeşim lutfen bu yazdıklarıma kulak ver. eger 150.000 deki 99 model bir polo alıyorsan KESINLIKLE "ben arabam ile uğraşmayı severim , gerekirse sabahlara kadar forum okurum yine sorunlarıma çözüm bulurum" şeklindeki düşüncelerinden emin ol. ben 4 ay önce 99 model 85.000 de bir polo aldım. hayatım arabam oldu. ilk 2 ay sanayiden ve vwtr.net den çıkmadım. ve hala sorunlarım bitmedi gece gunduz araştırıyorum. işi gucu bırakıp hayatımı arabama adadım ama benim hoşuma gidiyor. nezamana kadar pes etmem bilmiyorum ama ben severim böyle şeyleri. kafamı dagatıyorum, iyi geliyor. ama sen dayanabilirmisin bilmiyorum. nekadar temiz kullanılmış olursa olsun 150 bin oldukça fazla ve 10 senelik araba sonuçta. iyi düşün...

Çevrimdışı bubu0034

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 23 Ekim 2008, 18:00:33 »
haklısın tabiki ama 150.000 bakımları eksiksiz yapılmış bi araç ne bilimm yaa bi haftadan berii onu düşünüyom beni düşündüren sadece kmsi.ama 10 senelik bi aracın kmsinin 100000 veya düşük olması biraz tuhaf olur bence sencede öle diilmi

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Ekim 2008, 19:44:12 »
haklısın tabiki ama 150.000 bakımları eksiksiz yapılmış bi araç ne bilimm yaa bi haftadan berii onu düşünüyom beni düşündüren sadece kmsi.ama 10 senelik bi aracın kmsinin 100000 veya düşük olması biraz tuhaf olur bence sencede öle diilmi

Normal kullanan bir şahıs yılda 10-15 bin Km rahat yapar.150.000 Km 9-10 yıllık bir araç km.si olarak normal kullanım değerleri arasında sayılır ve benzinli araçlar için sorun değil bu kilometre bence.
Eğer araç fazla yıpranmamış temiz ve titiz kullanıldığına eminsen pek sorun çıkarmaz.
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 23 Ekim 2008, 22:00:13 »
valla arkadaşlar ben söyliceğimi söyledim. ama zaten arabanla ilgilenmenin hoşuna gideceğini dusunuyorum daha almadan bu foruma uye olduguna göre :) ozaman sorun yok. hobi niyetine uğraşırsın nasıl olsa her bir parçası lego gibi sokulup takılabiliyor. yeni model araçlar gibi değil sonuçta. ama aldıktan sonra yukarda yazdıklarım bir bir aklına gelicek ve bi arkadaş uyarmııştı beni diyeceksin. :t ben eminim :)  :melek:
asla alma demiyorum yalnızca uğraşmak sana keyif verecekse direk al.

Çevrimdışı bubu0034

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Ekim 2008, 00:45:49 »
haklısın arkadaşımm yaa daha almadan üye oldum buraya.arabayla ilgilenmekk hoşuma gidiyo gerçektenn ufak tefekk uğraştıracak tabii ama dediğin gibi aklıma geliceğindende eminim o sözlerinin:) :)hafta sonu zamanım oluo ama hafta içi malum iş.diğer arkadaşın dediğinede katılıyom bende o şekilde düşündüm açıkçası kullanan adam temiz kullandığını biliom yıpratmadan bakımlarını geciktirmeden yaptırdığındanda eminim adam ben garanti veririm diyo benim arabam için.yılda 10 15 bin km olarak hesapladım bende yani normal seviye geldi banada gerçekten tşkler yardımınız için.içimi rahatlattınızz saolun.bide arkadaşlar renault 96 nokta kontrolüne sokmayı düşünüom arabayıı bu net sonucu veririmi acaba araba hakkında bilgisi olan varmı??hayırlı geceler

Çevrimdışı mrtpolo

• rotasını bilmeyen kaptana sefer yazılmaz..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 25 Ekim 2008, 10:19:41 »
mrb arabayı severek alıyosan ve ılgılenırım dıyosan ki hosunada gıdıyosa araba guzel bı expertıze goster herseyı bakıyolar ben ole yaptım mesela benım aracımda 140000 deydı aldıgımda bi defa yıllık bakım yaptırdım şükür simdi sorunsuz sekılde bınebılıyorum,ama unutma ne kadar temız olsa bıle sen yıne 200-300 ytl harcarsın bu kesın yanı muhakkak cıkar bıseylerı yanı amörtisör,balata mesela?içine sınerse sımdıden hayırlı olsun :tamamdir
rotasını bılmeyen kaptana sefer yazılmaz..