Gönderen Konu: arkadaslar onemli yardım  (Okunma sayısı 3407 defa)

Çevrimdışı casper__uc

• Profili Görüntüle
arkadaslar onemli yardım
« : 15 Şubat 2010, 17:02:36 »
arkadaslar benım 1996 model polom var acılen gosterge devre seması ve bu farları yakan parcanın devre seması lazım nerden bula bılırım

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
Ynt: arkadaslar onemli yardım
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2010, 23:31:00 »
göstergenin şemasının bende çok aradım ama bulamadım sorunu ne ise paylaş yardımcı olmaya çalışırım.

Çevrimdışı casper__uc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2010, 13:17:56 »
arkadasım gogusun vısıklarını degıstırdım ama eskıden olmayan ve sımdı oan bısey bu dortluyu yakınca hepsı yanıp sonuyor bazen sadece say on far ıle sag arka far yanıyor sag ve sola sınyal verınce ısıklar kısılıyor

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2010, 14:58:04 »
arkadasım gogusun vısıklarını degıstırdım ama eskıden olmayan ve sımdı oan bısey bu dortluyu yakınca hepsı yanıp sonuyor bazen sadece say on far ıle sag arka far yanıyor sag ve sola sınyal verınce ısıklar kısılıyor
silyal verince ışıklarlar kısılıyorsa kesin bir yerde kısa devre olmuştur. yeniden söküp bağlantıları gözden geçirmenizde fayda var.

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2010, 16:40:03 »
ön ve arka park lambalarını kontrol edin hatta yenisi ile değiştirebiliyorsanız değiştirin muhtemelen ampullerin birinde bir problem var genellikle arka park lambaları çift duy olduğundan sorun olduğunda aracın ışıkları sapıtabiliyor.