Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 98 polo hb 1.6 otomatik, aracımdaki bazı problemler  (Okunma sayısı 6984 defa)

Çevrimdışı JusTLoVe

• PuFF...
Arkadaşlar Öncelikle Hepinize Merhaba..Foruma üye olalı bir kaç gün oldu ve çok şey öğredim, öğreniyorum.

1 Hafta kadar önce 98 model otomatik polo hb (lpg'li) bir otomabil aldım.Ankarada yaşıyorum Ve aracımda bir takım problemler var..Örneğin Gaz pedalı düşük ve bir hayli boşluk var,Fren biraz geç tutuyor gibi yani onada bi ayar gerekli sanırım, Vites kutusunda vitesin hareket ettiği kısımdaki plastik aksamı çıkmış ve sol ön far kısık durumdayken yanmıyor..Bunun yanı sıra arka tamponun sağ kısmında çok hafif bir kazadan dolayı köşesinden yamulma , daha doğrusu hafif çıkma var...Son olarak  birde lpg ayarı gerekiyor sanırım, ki onu zaten takan yere götürücem..Sizlerden öğrenmek istediğim acaba bu problemler için yetkili servisemi gitsem yoksa forumumuzda verilen bir kaç özel Vw işi yapan yerler var orayamı götürsem..Birde Bu işlemler sizce nekadara maal olur..Şimdiden teşekkür ederim..
PuFF...Nasıl Anlasınlar (Seni,Beni) Acıkmadan Yiyenler, Uyumadan Önce Ayaküstü Terlemeden Sevişenler..

Ynt: 98 polo hb 1.6 otomatik, aracımdaki bazı problemler
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2008, 11:36:19 »
özel servise git bence.kaca aldın arabayı

Çevrimdışı JusTLoVe

• PuFF...
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2008, 17:01:17 »
Bugün bir tanıdığın tafsiyesiyle gittim bir servise sağolsunlar hallettik..toplam 30 ytl tuttu :))) Bu arada Cengo26 kardeşim arabayı 12 bin ytl ye aldım...
PuFF...Nasıl Anlasınlar (Seni,Beni) Acıkmadan Yiyenler, Uyumadan Önce Ayaküstü Terlemeden Sevişenler..

Çevrimdışı okanongel

• arabamı seviyorum çünkü hep biniyorum
« Yanıtla #3 : 30 Kasım 2008, 20:40:44 »
Bana kalırsa aracı aldıgın kısı ıle ırtıbata gecıp onun daha onceden goturdugu yerlere danısman
unutmamak lazım At sahıbının elınde kısnermıs
Malıyetlerın ıse cok fazla tutacagını sanmıyorum ama buda kısıye gore degısır tabı
tahmınım 300-500 arası olur
okanongel

Çevrimdışı JusTLoVe

• PuFF...
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2008, 00:10:39 »
Abi ne yaptın yahu :D ben hallettim o sorunları 30 ytl tuttu...(yazıyla otuz ytl)  >:D