Gönderen Konu: 98 model polo'ma mavi ışıklı gösterge.(Yorumlarınızı bekliyorum)  (Okunma sayısı 59191 defa)

Çevrimdışı west84

• Profili Görüntüle
bazen gaza geliyorum çünkü mavi hastasıyım bazende orjinali farklı diyorum aslında tek srun klima ışıkları yanmıyo :(onlada yansa içim rahat olcak
west84

Çevrimdışı wescpuchi

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar niye ledleri değiştirmeye uğraşıyorsunuz.Değiştirmek yerine mevcut ledlerin üzerine bildiğimiz bayanların kullandıkları (OJE) lerden istediğiniz renk ve tonda yumuşak fırça yardımıyla değdirirseniz ledlerin renklerinin değiştiğini sizlerde göreceksiniz.

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
cok guzel olmus gule gule kullan . bir sorum olacak bende gostergeleri soktum ledleri degistirdim yanliz arkadaki fisi taktigimda ibreler tam yerlerine gelmedi ve asagiya dogru kayiyolar.acaba nye boyle olabilir.

Alper abi sorun aynı ise ben de yaşadım ibreleri kırmızı yaptım kontağı aç kapa aç kapa ibreler aşağı doğru düştü sonra tachocuya gösterdim öyle yapıldı
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
Selam arkadaşlar sanırım kalorifer ışıklandırması ile ilgili sıkıntısı olan kişiler var.Bu konu ile ilgilenen uzman bir arkdaşımız var forumda Ersan bey.Sağolsun bana bir kıyak geçti uygun bir fiyata işimi gördü.Fotoları görmek isteyene özelden gönderebilirim ya da mailden.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2012, 15:19:24 Gönderen: bluerose1 »
Red Machine!!!

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi

kardeşim mrhaba pionner teybin tuş ışıklarınıda mavi yapmışsın sanırım doğrumu ?