Gönderen Konu: 98 model polo'ma mavi ışıklı gösterge.(Yorumlarınızı bekliyorum)  (Okunma sayısı 59116 defa)

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle
düzgün işçilik olduktan sonra arıza yapmaz. o konuda için rahat olsun

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
dimi o işcılık lazım banda kımse yapmıyo burda

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı airportboy

• Profili Görüntüle
Dostum merhaba...
çok şık olmuş gerçekten....ben de nasıl yaptırabilirim?
selamlar
Naci

Slm arkadaşlar foruma yeni üye oldum, gösterge paneli ve konsol ışıklandırmalarını kendi aracıma yaptım. Resimlerini akşama koyacağım eğer izmirde ilgilenen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim.

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
bu resimde yaptığın işin güzelliği dahada meydana çıkmış anahtarların içine ledleri koyarken araya direnç koydunmu smd ledleride dirençlimi bağladın yoksa direkmi

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle
3mm ledlerin hepsine tek tek direnç bağladım tabi, smd ledleri seri bağladım yansıtıcı panele silikonla tutturdum. Gece araca dışardan baktığımda büyük bi keyif veriyor

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle
airpotboy kardeşim bana özelden mail adresini ver saan detaylı anlatabilirim

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
aslında bu olayı ben sordum ama air potboy demişsin

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle
gösterge panelini değiştirmek en kolay iş 20 adet smd led var değişmesi gereken, cam açma anahtarlarını yapmak da kolay mavi led ve bir adet direnç yetiyor. Esas uğraştıran kısım kalorifer düğmelerinin olduğu panel ve far açma düğmesinin bulunduğu panel.model eski olduğu için sökerken plastik parçalar kırılabiliyor, sıcak soğuk düğmesine bağlı olan tel gergin duruyor ve sadece plastik bi sabitleme parçası tutuyor dikkat edilmezse sökerken kırılabilir. KaMpfKeKs bu sitede nasıl yapılacağı var. Biraz el yatkınlığınız varsa bu işlere kendiniz de çok rahat yapabilirsiniz.

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
sağol kardeşim eline sağlık :sevgi:

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
COK GUZEL OLMUS BIDE BEN YAPABILSEM SYLEEEE OF YA OFFFF

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
abı bende pazar gunu kavusuyorum mavı gostergelerıme cok saolsun bı elektronık uzmanı arkadasım bana yardımcı oluyo en sonunda muradıma erıyorumm :D:D:D

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle
hayırlısı olsun, iş bitsin resimlerini koyarsın sende

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
tabı ya koyarımda bı bıtsın bakalımm aynı senınkı gıbı yapıcaz abı herseyııı butun dugme renkelrı degısecek artı olarak angel far takılacakk super bısey olacak herhaldeee