Gönderen Konu: 98 model polo'ma mavi ışıklı gösterge.(Yorumlarınızı bekliyorum)  (Okunma sayısı 59183 defa)

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
yaaa harbiden harika olmuş çok özendiriyo beni böyle şeylet güle güle kullan  :tamamdir

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle
sağol biraz uğraştırdı ama değdi doğrusu

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
gerçekten değmiş nekadara maloldu ve nerde yaptırdın bilgi verirsen sevinirim
 :)

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle
kendim yaptım elektronik sektöründe olduğum içinde malzemeler elimde mevcuttu zaten

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
ya harikasın eline sağlık bende düşünüyodum aynı şeyi yapmayı benim gösterge üstten aydınlatmalı şeriti değiştirdim götergeler mavi oldu ama orta konsoldakileri yapamadım malzeme olarak ne kullandın lambalar falam biraz geniş bilgi verirsen sevinicem taktım bu konuya ben seni de meşgul ediyorum ama idare et artık şimdiden sağol

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle
orta konsolu yapmak için normal 3mm led kullandım mavi ve kırmızı ayrıca konsolda ışığı yansıtan panelin üzerine de smd led monte ettim  nasıl yapılacağını bi sitede görmüştüm. eğer bulabilirsem linki atarım buraya. tarif etmemle olacak iş değil. ben bunu yapalı 1 sene oluyor neredeyse. Golf hastasıyım, şu an alamadığım için göstergeleri fln değiştirdim :):)

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
ABI SENIN ARABANIN MODELI NE BANA BI SOYLERMISNI BENDE YAPICAMDA GALIBA BENIMKI GIBIII MODELIII OZAMAN SADECE GOSTERGELERDE SERIT DEGISIKLIGI YAPMAK YETIYOOO

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle
98 hb

Çevrimdışı acn10

• Profili Görüntüle
Bir müddet sonra arıza yapar ondan sonra konu açarsınız  ne yapmam lazım dıye.Düşünün Alman lar bu göstege olayını yıllarca denemeden sonra karar vermişler ve uygulamışlardır.buyuk bır ıhtımalle mavı  uzerındede çalışmışlardır...... ::)
ALLAH, DİN, BAYRAK, VATAN VE ATATÜRK SEVGİSİ KALPTENDİR. BU DEĞERLER SİYASET İLE ÖLÇÜLEMEZ. SİYASET ÜSTÜDÜR.TARTIŞILAMAZ…..

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
abı saol benım arabamda aynı model sadece fılm deısıklıgı yetıyo dımı gostergelerrr ve ıstanbulda bunu yapabılecek bırını tanıyomusunn

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle
sadece film değişikliği yetmiyor maalesef, bu iş biraz keyif işi olduğu için servisler ustalar yapmıyor olabilir. İstanbulda yapabilecek birini tanımıyorum

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
hmmm anladımmm yapacak bırını ulmak cok zor burda off kendım yapamıyom keske becerebılsem yaa cok taytlı duruyoo