Gönderen Konu: 98 model polo'ma mavi ışıklı gösterge.(Yorumlarınızı bekliyorum)  (Okunma sayısı 59153 defa)

Çevrimdışı sossi

• Profili Görüntüle
bencede iyi bir usta lazım led işine,ben 2tane ustaya gittim 2 side biz yapamayız sonra başka yerleri bozar dedi ve şimdilik uzak duruyorum
ben yaparım sadece zamanla ledler yanarsa  yanar ama göstegelerine bişey olmaz diyen bi usta bulursam yaptırırım  :bekleriz:
20 valve 2.0 5 silindir 175 hp

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
ya bende gıttım hıcbı usta yapmıyo yapabılecek bı ustayı tanıyanınız varmııı ıstanbul anadolu yakasındaaa cok acıl lutfen butun kadıkoy cıvarını dolastım kımse yapayız dedııı bende sımdılık beklemekle yetınıyomm

Çevrimdışı nuri foter

• Profili Görüntüle
arkadaşlar bizimki 98 model classic bu modelde ışıklar göstergelere üsten aydınlatıyor bu resimdeki gibi rakamlarn altından nasıl yapabiliriz saygılar ???

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
ya arkadaslar bılen yokmu kıme yaptırabılırım ıstanbulda ya bu ısı

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
ya arkadaslar bılen yokmu kıme yaptırabılırım ıstanbulda ya bu ısı
anadolu yakasında ise yazıcıoğlunda 5 kat 83 adlı dükkanda akın diye arkadaşım var göstergeyi bir götür istersen özgür'ün selamı var bunu ancak sen yapabilirmişsin dediğimi söyle büyük ihtimalle yapar nazlanırsan beni aramasını söyle  :tamamdir

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
saol ya bende orda calısyorum zatııı ama yazıcıoğlunun ıcınde deıl dısardakı dukkanlardayım hemen 20 metre yanında gıdıp sorıyımmm saolll

Çevrimdışı nickneyime

• Profili Görüntüle
arkadaşlar bizimki 98 model classic bu modelde ışıklar göstergelere üsten aydınlatıyor bu resimdeki gibi rakamlarn altından nasıl yapabiliriz saygılar ???
üstad bizimkilerde daha kalorifer düğmeleri adam gibii ışık vermiyor ... :))

Çevrimdışı nuri foter

• Profili Görüntüle
çok guzel olmuş
beyendimbenim makini cllassik 98 100hb 1/6 üsten işiklı bunlarasda olur inssallah cevabını beklerim saglıcakla kal

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
ozmo sorudukta yapamama dedı akın yaaa baska bılen bırı yokmu bunu yapan bırınıı kımse cesaqrtet edemıyo yaaaaharbı takmıs durumdayım bu konuya yaaa

Çevrimdışı cılgın polocu

• Profili Görüntüle
valla süper olmus bende dusunuyorum güle güle kullan

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
ya arkadaslar hala yapabılecek bırını bulamdım ya bı yardım cı olurmusunuz bu konuda

Çevrimdışı ordur

• Profili Görüntüle
güzel olmuş özenerek yaptığın belli güle güle kullan

Çevrimdışı rizasoner

• Profili Görüntüle
Slm arkadaşlar foruma yeni üye oldum, gösterge paneli ve konsol ışıklandırmalarını kendi aracıma yaptım. Resimlerini akşama koyacağım eğer izmirde ilgilenen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim.

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
YA ARKADASLAR ISTANBULDA YAPAN YOKMU BUNU BEN BULAMDIM KADIKOY CIVARINDAAA