Gönderen Konu: 98 model polo'ma mavi ışıklı gösterge.(Yorumlarınızı bekliyorum)  (Okunma sayısı 59157 defa)

Çevrimdışı boracanon

• Profili Görüntüle
resim yenilendi

Çevrimdışı serkan82

• red devil
    • Profili Görüntüle
cok harıka olmus bende ulasmaya calısacam o ustaya
poloya asıgım

Çevrimdışı serkan82

• red devil
    • Profili Görüntüle
ıyıde kardeslık ankarada bu ıstanbulda anadolu yakasında yapan yokmudur acaba
poloya asıgım

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
    • Profili Görüntüle
Süper olmuş kardeşim güle güle kullan :)

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
ya arkadaslar bısey sorucam aranıza yenı katıldımm bende yaptırmak ıstıyom ledlerımı deıstırıyım yoksa fılmımı hangısı saglıklı olur gostergeler ıcınn

Çevrimdışı erco

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Polo 6n- Audi A3 8v
Aracın kaç model olduğuna göre değişiyor. Eğer 98 öncesi ise üstten aydınlatmalı kadranlarda film değişiyor (bildiğim kadarıyla). Ama 98 ve sonrası ise direk kadran ledlerini değiştirmen gerekiyor ki bu biraz daha uğraştırıcı.
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
98 model benım aracım goturdum sadece fılmlerı deıstırsek olur dedıler ama hangısı daha saglıklı olur onu dusnuyom ısteee benım gıfımde gozuken arac benım

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Değerli arkadaşlar herkeze selam

Uzun zamandır yapmayı düşündüğüm mavi gösterge olayını dün gerçekleştirdim. Göstergenin ledlerini AYAR OTO'dan Erkan Usta saolsun büyük bir emek ve itinayla mavi ledlerle değiştirdi.

Yaklaşık 2 saatlik bir işlem. Fiyat konusunu da kafanızda büyütmeyin çok bişey tutmuyor. ama biraz uğraştırıcı bir iş  tabii

değerlendirmelerinizi bekliyorum..

İşte resmi..

golf gibi olmuş yakışmış
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı erco

• Profili Görüntüle
ya arkadaslar bısey sorucam aranıza yenı katıldımm bende yaptırmak ıstıyom ledlerımı deıstırıyım yoksa fılmımı hangısı saglıklı olur gostergeler ıcınn

98 modelse yine bildiğim kadarıyla film değiştirmek yetersiz. Kadranın sökülerek ledlerin değiştirilmesi gerekli. Zahmetli ve pahalı bir iş diye biliyorum ama sonucu gerçekten fazlasıyla tatmin edici  :) Tabi bence maviye alternatif renkler de düşünmelisin. Örneğin yeşille daha uyumlu olduğundan kırmızı.

Yapan arkadaşlarımız sana daha geniş bilgi verebilir :tamamdir
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
slm arkadaşlr ben foruma yeni geldim bencede güzel olmuş

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
aşağıdaki linkden benim yaptığım bir işlemi görebilirsin.  Yeşil film yerine beyaz film koydum ve mavi led ile işlemi gerçekleştirdim. Örnek olması açısından faydası olabilir.
Gösterge ve düğme ışıkları değişimi( Az resimli anlatım :))  )

Çevrimdışı Hamit5353

• Profili Görüntüle
YA BISEY SORUCAM LEDLERI DEISTIRSEK OLMAZMI FILMDE DEISMESI GERIEKIYO DEDILERRR GERCEKTEN OYLEMIIII YOKSA SADECE LEDLERI DEISSEK YETERLI OLURMU BANA BI YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Çevrimdışı erco

• Profili Görüntüle
Ya işte benim kastettiğim buydu. Erol arkadaşımızın arabası sanırım 97 model. Senin göstergelerin bunlardan biraz farklı olmalı. Eğer böyleyse filmler de değişecek. Ama benim dediğim gibiyse ledlerin değişmesi lazım.
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı eroldemir73

• Profili Görüntüle
YA BISEY SORUCAM LEDLERI DEISTIRSEK OLMAZMI FILMDE DEISMESI GERIEKIYO DEDILERRR GERCEKTEN OYLEMIIII YOKSA SADECE LEDLERI DEISSEK YETERLI OLURMU BANA BI YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM
ne farkeder. ledleri değiştireceksen film için senden artı paramı isteyecekler 10 cm lik plastik parça için.
Arabanın modeli benimki gibiyse film değiştirmeden olmaz. rengi veren zaten burası. saat ,  km gibi yerlede mavi olsun diyorsan o azaman göstergenin içindeki minik ledlerin değişmesi lazım ki, gerçekten zor bir iş. iyi usta lazım.