Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ön Takım hakkında????  (Okunma sayısı 2456 defa)

Ön Takım hakkında????
« : 01 Ağustos 2012, 02:26:50 »
Arkadaşlar Merhaba....

Aracıma öncelikle yayları keserek bi süre binmiştim.fakat gelen ses rahatsız ettiği için 3.5 cm spor yay almak zorunda kaldım.yayları takarken arka amortisörlerin patlak olduğunu farkettim.böyle 3-5 gün daha bindim fakat ses hala devam etmekteydi ve 4 tane yeni amortisör aldım(orjinal olarak) ve amortisörleri değiştirdim ama hala sesi kesmedi en ufak bir çukura girdiğimde ön taraftan küt diye ses geliyor.Salıncak burçlarını da yeni değiştirmiştim.acaba salıncağımı değiştirmek gerekiyor.Yardımlarınızı bekliyorum...

Ynt: Ön Takım hakkında????
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2012, 09:20:05 »
Spor amortisör alsan daha iyi olurdu bence küt die ses spor yaya orjinal amortisör takmandan kaynaklanıyordur büyük ihtimalle diye düşünüyorum.

Ynt: Ön Takım hakkında????
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2012, 10:29:14 »
Arkadaşlar Merhaba....

Aracıma öncelikle yayları keserek bi süre binmiştim.fakat gelen ses rahatsız ettiği için 3.5 cm spor yay almak zorunda kaldım.yayları takarken arka amortisörlerin patlak olduğunu farkettim.böyle 3-5 gün daha bindim fakat ses hala devam etmekteydi ve 4 tane yeni amortisör aldım(orjinal olarak) ve amortisörleri değiştirdim ama hala sesi kesmedi en ufak bir çukura girdiğimde ön taraftan küt diye ses geliyor.Salıncak burçlarını da yeni değiştirmiştim.acaba salıncağımı değiştirmek gerekiyor.Yardımlarınızı bekliyorum...

en yakın rotbalansçıdan bilgi alabilirsin