Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sabahları LPG ye Gecınce Stop edıyor  (Okunma sayısı 2864 defa)

Çevrimdışı ahmet_ck

Otomobil
    98 polo Hb
Sabahları LPG ye Gecınce Stop edıyor
« : 25 Ekim 2016, 17:45:24 »
arkadaslar merhaba 2 ay once egzos muayenesı yaptrmak ıcın gıttıgımde gaz degerlerımın yuksek oldugunu soledıler gazcıya gıdıp gaz degerlerını ayarlattırdım muayeneden gectım aynı gazcıya tekrar gıdıp eskı ayara gerı getırmesını ıstedım zaten ne olduysa o gunden sonra oldu aracın yakıt sarfıyatı arttı sehr ıcı 22/25 kurus ıken 30/33 kurusa cıktı ve en buyuk sorun sabahları ılk calıstırmamda motor sogukken gaza gecınce stop edıyor gecen sene -15 derecde bıle gaza gectıgınde en ufak bı sılkeme yapmazdı smdı sbhları 7-8 derece  ıken gaza gectıgımı stop edıyor yolda gıderken gaza gectıgınde ıse cok asırı derecede pırpırlıyo ve gaz yemıyo gecen hafta baska bı gazcıda ayar yaptrdım fakat aynı sorun hala devam edıyor yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

Ynt: Sabahları LPG ye Gecınce Stop edıyor
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2016, 19:09:33 »
Enjektörlerinşzin milisaniye ayarları ile oynamıştır azcık iş bilen bir usta halleder

« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2016, 14:47:56 »
Merhabalar.Konu ile alakalı olarak daha önce karşılaştığımdan  dolayı,aracının tüpe geçme süresini belirleyen derecesini yükselttir.40-45 derece sorununu çözecektir.Yazın 30-35 aralığına düşürtebilirsin.

Kolay gelsin.

« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2016, 12:59:24 »
lpg regülatörü kaç senelik

« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2017, 16:05:29 »
lpg ayarı ve ısı ayarını yükseltir lpg ciye düzelir