Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 97 Polo Stopları Siyah Yapmak?  (Okunma sayısı 12099 defa)

97 Polo Stopları Siyah Yapmak?
« : 13 Temmuz 2007, 11:30:00 »
Arkadaslar bazı arabalarda görüyorum arka stopları tamamen siyah ama yinede normal stop gibi yanıyor yani sanki üstlerine film kaplanmış gibi bu konuda beni aydınlatabilirmisiniz?

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
Ynt: 97 Polo Stopları Siyah Yapmak?
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2007, 11:39:41 »
siyah cam gilmi ile yapabilirsin ama biras uraşman gerekecek...

« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2007, 11:46:11 »
Internette aradim ama bulamadim düzgün bi resim size göstermek için.Yani cam filmiylemi oluyor bu iş benim öğrenmek istediğim o yoksa farlarımı değiştiriyoruz komple?Filmle oluyorsa yaptırırız.

« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2007, 11:54:58 »
Siyah renk sprey boya  ile de yapabilirsin ama dikkatli ve temiz yapmak gerek.

« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2007, 13:25:53 »
bence sakın ama sakın siyah a boyama...hem modası geçti hemde fk vs stopların yanında çok ezik durur.artık şahinciler bile yapmıo sen hesap et ;)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #5 : 13 Temmuz 2007, 16:55:34 »
Bende siyah düşünüodum ama eed arkadaşlarında dediği gibin modası geçti pek yakıştıramıorum artık.Oyüzden 6n2 stopları aldım kırmızı yabdım çokta memnunum ilgilenirsen resim eklerim.
Birde yapacasanız illaki filmle yapın boya işi biraz zor her yere eşit ve düzgün atılmalı ki stoplar yanınca renk tonu farklılıkları olmasın stoplarda.Kolay gelsin
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #6 : 13 Temmuz 2007, 16:58:47 »
Nasıl hoşuna giderse tabi  ;)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #7 : 13 Temmuz 2007, 17:00:19 »
ebay de aslında gördüm sadece camlar ve siyah.6n polo diye aratırsan çıkıyor sonuçlarda..

eBay: Neue und gebrauchte Elektronikartikel, Autos, Kleidung, Sammlerstücke, Sportartikel und mehr – alles zu günstigen Preisen
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #8 : 13 Temmuz 2007, 20:21:07 »
Modası tamamen geçti, Siyah kalın marker kalemlerlede yapanı görmüştüm. :D :D :D :D :D

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #9 : 13 Temmuz 2007, 20:30:25 »
Modası tamamen geçti, Siyah kalın marker kalemlerlede yapanı görmüştüm. :D :D :D :D :D
Amma filim adamlar varmış da yeni haberimiz oluyor galiba,yoksa denesemmi ;D
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

« Yanıtla #10 : 13 Temmuz 2007, 20:33:32 »
Amma filim adamlar varmış da yeni haberimiz oluyor galiba,yoksa denesemmi ;D

Harbiden bi gun bi baktım eleman'a almış eline plakaların harflerini koyultuyo,sonra durdum yanında biraz bak arka stoplara dedi, markerla boyamış  ;D ;D ;D ;D ;D

« Yanıtla #11 : 14 Temmuz 2007, 10:14:17 »
ben $effaları almadan once bole kullanıyordum tek sıyah guzel durmaz bızım sınyaller sarı oldugundan bana gore kotu bı goruntusu wwardı sınyal kısmını sıyah boyadım sadece dıger fren lambasının olduqu yerıde kırmızıya hos bı goruntu olduu bı tanede foto eklıyım..
the polo gti`s little brother the 101 ps 1,4litre 16v Sportline

« Yanıtla #12 : 14 Temmuz 2007, 10:57:11 »
Evet sprey ile bu resimdeki gibi çift renk görünümlü de yapabilirsiniz  ;)

« Yanıtla #13 : 14 Temmuz 2007, 13:41:06 »
evet bu bence de gayet hoş olmuş.. :tamamdir