Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 97 polo stop  (Okunma sayısı 2981 defa)

97 polo stop
« : 23 Ocak 2016, 22:07:42 »
97 model aee motor kodlu otomatik vites poloma landi marka lpg kiti takdirdim ve o gün den sonra stop sıkıntısı başladı araçta lpg yi takdirdigim yere defalarca gitmeme rağmen bilgisayara bağlayıp ayarları düzgün yapacak bişey yok bu arabalar da bu şekilde sıkıntı çıkabiliyor denildi ben ne yapmalıyım stop sorununu nasıl çözerim yardım edebilecek olan varmi

Ynt: 97 polo stop
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2016, 23:07:40 »
97 model aee motor kodlu otomatik vites poloma landi marka lpg kiti takdirdim ve o gün den sonra stop sıkıntısı başladı araçta lpg yi takdirdigim yere defalarca gitmeme rağmen bilgisayara bağlayıp ayarları düzgün yapacak bişey yok bu arabalar da bu şekilde sıkıntı çıkabiliyor denildi ben ne yapmalıyım stop sorununu nasıl çözerim yardım edebilecek olan varmi
forumdaki herkesin bilhilerini paylaşması için biraz daha ayrıntı vermeniz  lazım araç benzindeyken stop ediyormu rolantideyken devir saatinde dalgalanma oluyormu soğukken mi stop ediyor sıcakkenmi veya gaza yuklenincemi biraz daha ayrıntı belirtirseniz bilgilerimizi paylasırız

« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2016, 23:16:26 »
Öncelikle ilgin için teşekkürler aracın benzinde hiçbir sıkıntısı yok motor soğukken lpg dede sıkıntısı yok motor ısınınca ani durmalar da yada birden gaz verip çekince araba sönüyor resmen benzinde iken böyle sorunları yok hararet müşürü buji değişti boğaz kelebeği denendi avans ayarı denendi sentesi kontrol edildi fakat lpg de stop etmesi çözülemedi.

« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2016, 03:36:45 »
Öncelikle ilgin için teşekkürler aracın benzinde hiçbir sıkıntısı yok motor soğukken lpg dede sıkıntısı yok motor ısınınca ani durmalar da yada birden gaz verip çekince araba sönüyor resmen benzinde iken böyle sorunları yok hararet müşürü buji değişti boğaz kelebeği denendi avans ayarı denendi sentesi kontrol edildi fakat lpg de stop etmesi çözülemedi.

Keşke arabanın hararet müşürü avansı boğaz kelebeği gibi yerleriyle uğraştırmasaydınız çünkü bu parçalardan biri arızalı olsa benzinde de aynı sıkıntıyı yapardı bence sıkıntın montajla alakalı baska bir landi bayisine git eger bulunduğun şehirde varsa sorununu çözmek zorundalar bu arabalarda oluyor diye bir açıklama. Yapamaz o Zaman takmafan söyleyecekti bu arızayı yapar diye bence landirenzonun ana Türkiye bayisine ulasmanda etkili olacaktır.

« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2016, 19:47:13 »
hangi şehirdesiniz

« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2016, 23:14:35 »
samsun ilinde ikamet ediyorum dediğim gibi araba nın benzinde hiç bir sıkıntısı yok araba lpg de stop ediyor sürekli

« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2016, 18:00:18 »
lpg markası ne