Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 95 Polo 6N İnanılmaz yakıyor. !!!  (Okunma sayısı 18912 defa)

Çevrimdışı spy

Ynt: 95 Polo 6N İnanılmaz yakıyor. !!!
« Yanıtla #14 : 10 Ocak 2007, 00:37:29 »
olurmu oyle şey ya.. bnde tam tersi, depo yarıdan fazlaysa daha cok yakıyo.. pedaldan kalkmıyoki ayak ;D

« Yanıtla #15 : 20 Şubat 2007, 00:14:13 »
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM BEN BU SİTEYİ YENİ VE İLGİNÇ BULDUM BENİMDEAYNI YAKIT SORUNUM VAR ŞEHİR İÇİ 360-400 ARASI YAKIYOR KATALİTİK TIKANMIŞ OLABİLİR ÇÜNKÜ ARAÇ  KM si 200.000 97 CLASIC USTA KATALİTİK DEĞİŞMEMİŞ ÇOK ISINIYOR EGSOZCUYA KESTİR İÇİNİ BOŞALT YENİDEN TAKTIR HEM ÇEKİŞ ARTAR HEM YAKIT DÜŞER DİYE GARANTİ VEİYOR HA GAZ TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM LPG VERİMLİ OLURMU BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOOOOOOOOOOOK SEVİNİRİM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM  ??? :'( :'( :-[ ??? ???

« Yanıtla #16 : 20 Şubat 2007, 11:07:24 »
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM BEN BU SİTEYİ YENİ VE İLGİNÇ BULDUM BENİMDEAYNI YAKIT SORUNUM VAR ŞEHİR İÇİ 360-400 ARASI YAKIYOR KATALİTİK TIKANMIŞ OLABİLİR ÇÜNKÜ ARAÇ  KM si 200.000 97 CLASIC USTA KATALİTİK DEĞİŞMEMİŞ ÇOK ISINIYOR EGSOZCUYA KESTİR İÇİNİ BOŞALT YENİDEN TAKTIR HEM ÇEKİŞ ARTAR HEM YAKIT DÜŞER DİYE GARANTİ VEİYOR HA GAZ TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM LPG VERİMLİ OLURMU BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOOOOOOOOOOOK SEVİNİRİM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM  ??? :'( :'( :-[ ??? ???

Dostum bence 200.000 km bi katalitikle cok bile yapmıssın, bencede iptal ettir, oraya bir ufak susturucu kaynattır, olayı bitir, cekisin artar yakıtın düser bu tamamen dogru, tüp olayı bana ters geliyor ama yinede sen bilirsin, kanımca cok saglıklı bir olay gibi gözükmüyor bana tüp taktırmak, maddi olarak evet gayet uygun yaktırıyor ama güvenli deil bence :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #17 : 20 Şubat 2007, 17:06:12 »
katalitiği iptal edip bir dene yakıtta düşüş olucakmı, ömrü çoktan dolmuş zaten.

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #18 : 20 Şubat 2007, 19:11:54 »
Dostum bence 200.000 km bi katalitikle cok bile yapmıssın, bencede iptal ettir, oraya bir ufak susturucu kaynattır, olayı bitir, cekisin artar yakıtın düser bu tamamen dogru, tüp olayı bana ters geliyor ama yinede sen bilirsin, kanımca cok saglıklı bir olay gibi gözükmüyor bana tüp taktırmak, maddi olarak evet gayet uygun yaktırıyor ama güvenli deil bence :)

Metin abi egzos olayına katılıyorum.Tüp içinde bu benim kendi görüşüm tabi, benzin 3 değil 5 milyonda olsa tüp olayına girmem şahsen.Yukarıda da arkadaşlar çok iyi açıklamışlar.Yakıt kesinlikle dış etkenler ve kullanıma göre değişkenlik gösterir diye düşünüyorum.Şu an ben 2000 m rakım ve zor kış şartları içerisinde aracımı kullanmak zorundayım.Benimle,  düşük rakımda bulunan birisi arasında dağlar kadar fark ortaya çıkar bence... :(
03.06.2005

« Yanıtla #19 : 03 Mart 2007, 01:52:08 »
KATALİTİK DEĞİŞTİ ORCİNAL YAKIT DEGİŞMEDİ YİNE COKYAKTİ BENDE LPG TAKTIRDIM SU ANDA LPG DE NE KADAR YAKTIĞINI DENİYORUM ÇEKİŞ AZ DÜŞTÜ AŞIRI BİR DÜŞÜŞ OLMADI ŞEHİR İÇİ ÇEKİŞ ANLAŞILMIYOR UZUN YOLDA HEMEN ÇEKİŞ DÜŞÜŞÜ ANLAŞILIYOR BANAYÜZDE 30-40 ÇEKİŞ DÜŞER DEMİŞLERDİ YÜZDE 10 -15 ANCAK FARK ETTİ SOLLAMALARDA YİNEDE ÇABUK DEVİRLENİYOR YANİ SORUN YOK TABİ BANA GÖRE TÜPÜN TABİKİ GÜVENLİĞİ İNSANI KORKUTUYOR ÖZELLİKLEDE YAZIN BEN 20 LT. LİK BİR DEPO TAKTIRDIM BAGAJI FAZLA DOLDURMADI AMA KİMSEYE TAVSİYE ETMEM ÇÜNKÜ LPG ÇOK SORUN ÇIKARIYOR ÖZELLİKLE UZUN YOLDA HİÇ OLMADIK ISSIZ BİR YERDE BİR GECEYARISI KALABİLİRSİNİZ EN KALITELİSİNE BİLE GÜVENMİYORUM EĞER TAMİRİNDEN ANLAMAZSANIZ VAY HALİNİZE ELEKTİRİKSİSTEMİ ÇOK DANDİK vw KALİTESİNE ÇOK ZIT TAKTIRACAKLARA TAVSİYEM BASİT ARIZALARI GİDERMEYİ ÖĞRENSİNLER VE YEDEKDE DÜĞMESİZ VALFSİZ GEREKLİ ANAHTAR OLMADAN YOLA CIKMASINLAR TASARRUF EDELİM DERKEN YOLDAKALDIĞIN İÇİN 20 MİLYONLUK MALZEME 10YTL LİK İŞÇİLİĞE AVUÇ DOLUSU Y.T.L......ÖDERSİNİZ YOLCULUK BURNUNUZDAN GELİR BENDEN UYARMASI  HA BU LAMDA VE ARKA AMARTİSÖR YTL SİNİ BİLEN VARMI [YAĞLI] ZATEN ÇOK PARA HARCADIM YANDIM AHHHH AH TEŞEKKÜRLER :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :T :T :T

« Yanıtla #20 : 04 Mart 2007, 00:38:09 »
DENEDİM KM YE 20 KURUŞ :) :) :) :) :) :) OHHHBE

« Yanıtla #21 : 02 Haziran 2007, 20:09:46 »
herkese selamlar, aracım 95 polo 1.6 AEA motor kodu tek noktadan enjeksiyonlu. arkadaşların söylediği gibi bu araba yakmıyor sanki içiyor. hemen lpg taktırdım yine aynı. 40 ytl lik lpg ile 150 km gidebildi. hem aracın çekişi de baya düştü. araç sollarken iki defa düşünüyorum. benim aracımda da kat iptali var. tam olarak sorunum çözüldü diyen arkadaşlar varsa lütfen yazsınlar. kullanım harici ne yapsak da bu yakıtı düşürsek?
gaz ver...

« Yanıtla #22 : 12 Haziran 2007, 00:09:30 »
evet hasan arkadaşıma katılıyorum. araba lpg ye alıştı km de 20 kuruş civarı yakıyor. bu lambda oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır. bu arıza bujideki siyahlığın sebebi olabilir mi ? yani yanma odalarındaki yetersiz yanmaya sebep olur mu? bunun değişmesi veya tamir olması ne kadardır? kısacası lambda ne işe yarar ?
gaz ver...

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
« Yanıtla #23 : 19 Haziran 2007, 17:28:25 »
Sen bi adaptasyona sok arkadaşım.Bizim kriterler seni yanıltmasın.Makine herşeyi söylüyo zaten..
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

« Yanıtla #24 : 19 Haziran 2007, 20:10:33 »
sorunumu hallettim. lpg yi takan usta boğazı dar olan mikser takmış. Tabi bu arabalar dar boğaza gelmiyor. Mikser değişince araç kendisine geldi. Yakıtını daha ölçemedim ama daha uygun gelmesini bekliyorum. Çünkü arabada çekiş düşük olunca devamlı gaza basıyordum. Şimdi normale döndü çok şükür.İlginiz için teşekkürler.
gaz ver...