Gönderen Konu: 6n modifiye  (Okunma sayısı 5901 defa)

Çevrimdışı srkn

• Profili Görüntüle
6n modifiye
« : 01 Şubat 2008, 16:43:36 »
arkadaşlar merhaba öncelikle şimdi bizim ablada polo 6n var ince bi modifiye yapıyım diye geçyor aklımdan yeğenim tavsiyesi güsel arka stoplar 6n2 dedi polo yazısını çıkar, çıtaları söker önede bi logosuz panjur ok. yeğenime teşekkürler
şimdi arabayı biraz alçaltırsak mam w1 takarsak nası olur bunu düşüorum bide deri koltuk olayı var artcar adamlar bu işin piri harbiden işçilik süper konuştum firma sahibiyle adam ilgili baya bi anlattı sıkılmadan siteyi ziyaret edin muhakkak bitane 6n var bide klasik galeriler bölümünde he bide unutmadan beyaz gösterge paneli bi arkadaşın arabasında gördüm metal çerçeveli süper duruyo fikirlerim hakkında fikirlerinizi bekliorum varsa bide resim teşekkürler şimdiden

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Ynt: 6n modifiye
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2008, 17:23:11 »
Abi aynen bu dediklerimiz süper olur.Artcarla ben görüşmüştüm bana 900 ytl fiyat çıkarmışlardı yaz ortalarında.Birde taksit yapmıyorlardı nasıl işse adamlar canlı çalışıyormuş.Yoksa yaptıkları işçilik çok övgü alıyor haklısın.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı srkn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2008, 08:06:00 »
canımın içi simdi 750 ytl yeni konustum bu tarz çalışan müesselerden hep iyi işçilik kaliteli malzeme çıkar artı adam 5 yıl garanti o prosedürde dio yasadığımız müddetçe garanti devam eder dio anlıomusun delikanlı satıcı bi yerde

Çevrimdışı polo34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2008, 21:33:19 »
 ben yurt dışındayım, artcar ile ilgim alakam geçtiğimiz aya kadar olmamıştı, sahibi çok iyi biri, başka bir forumdan diyaloğumuz oldu, tr ye gelmeye yakın aküsü bitik aracımı evimin önünden alacak, webasto sunroof taktıracak, tavan, direksiyon, koltukları, kapı içlerini, yan sutunları alman suni deri ile kaplayacak, olduça güvenilir biri, dizaynı tamamen onun zevkine bıraktım, muhtemelen operasyonu mart başında yapacağız, arabamı çok özledim, geldiğimde hazır olsun istiyorum:) delikanlı satıcı demişsin, evet aynen öyle biri, işini çok iyi yapıyor, kalite standardı var...

Çevrimdışı polo34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2008, 21:36:02 »
bu arada metal çerçeveli beyaz kadran benim araçta var:) şimdi dijital vites göstergesi aldım, onu da kadranın oraya bir yere adapte ettiğim zaman bence daha güzel olacak :)

Çevrimdışı srkn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2008, 21:37:37 »
bu kadranı nerden aldın arkadaşım yurt dışındanmı yoksa türkiyedenmi

Çevrimdışı srkn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Şubat 2008, 21:40:55 »
bide dijital vites göstergesi derken otomatikmi araç

Çevrimdışı polo34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2008, 09:02:26 »
manuel araçlar için vites göstergesi dediler, aldım bakalım ne çıkacak :)
kadran Birba Racing