Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 6N kapılarının 6N2 Cam kumandaları ile değişimi.  (Okunma sayısı 5428 defa)

Bir linkte gördüm paylaşmak istedim....

6N kapılarına 6N2 kumandaları yerleştirilmesini anlatıyo...

KaMpfKeKs

Ynt: 6N kapılarının 6N2 Cam kumandaları ile değişimi.
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2007, 08:59:51 »
eralp aslında bunu yapıp eski düğmelerin olduğu yere 3 lü gösterge calısması yapılsa birhayli güzel olur bence :D

« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2007, 09:03:13 »
eralp aklımı kurcaladın ya yapsakmı ki acaba böyle bişi sarı yuvarlak içine aldıkları kısımlar cam krikosu olması gerek oraları niye sökme gereksinimi duydular acaba orasını anlayamadım

« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2007, 12:52:30 »
Yapmaya karar verirseniz ve 6n2 cam kumanda düğmelerini ucuza bulursanız ben de istiyorum. Tek düğmeye yaklaşık 40 YTL istiyolar.

« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2007, 15:44:50 »
yaparsanız sırada ben varım, istanbulda yaptırırsanız aynı ustaya bende gelirim, ebay den mi alacaksınız parçaları ?

« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2007, 15:48:41 »
seat ibizalardaki vites önüne denk gelen bizde boşluk olan seat ta orjinal göstergeler olan bölgeyi de istiyorum:) ingilizcesini bilen var mı ?

« Yanıtla #6 : 07 Kasım 2007, 15:53:24 »
 baba mesleği oto elektrik yolunuz düserse denizliye yaparız sorun degil :) ancak aracın içine oturdum az önce düğmelerin konulacagı  yer kolun cok gerisinde  kalıyor bu yuzden pek kullanıslı degil gibime geldi

« Yanıtla #7 : 07 Kasım 2007, 15:59:28 »
Kesinlikle kullanışlı değil :) ya kolunuzu çok geriye çekmeniz yada sağ elle kullanmanız gerekiyo. Bu ergonomi vw ne yakışmayan bi diğer nokta

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #8 : 07 Kasım 2007, 16:21:03 »
Golf 3 cam kaldırmaları takın onlar daha kullanışlı ve ergonomik :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #9 : 07 Kasım 2007, 18:14:47 »
Pek hoş değil bence, ama yaratıcı. Golf 3 lerin kapı kolu tam oturuyor mu bakmak lazm aslında. ;)

seat ibizalardaki vites önüne denk gelen bizde boşluk olan seat ta orjinal göstergeler olan bölgeyi de istiyorum:) ingilizcesini bilen var mı ?

İstediğin Alihan abide var.
Onarım Modu
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."