Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 6n FK Angel Eyes İsteyenler(süper fiyat)  (Okunma sayısı 18033 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
6n FK Angel Eyes İsteyenler(süper fiyat)
« : 01 Ağustos 2007, 15:20:37 »
Arkadaşlar ilgilenen arkadaşlara pm yoluyla sitenin linki verebilirim (burda yaynlamamın bi mahsuru varmı bilmiyorum).
şöyle izah edeyim bahsekonu sitede Fk marka siyah taban angel eyes far setinin fiyatını gördüğümde baya uygun geldi bana Türkiye fiyatlarına göre.Kdv dahil 440 ytl sinyallerle birlikte takım olarak.Ancak stoklara 15 gün sonra girecekmiş bilginize.Aslında öncesinde başka planlarım vardı araç hakkında tampon vs biliosunuz ama bunları görünce önceliğe almak istedim.Ben şahsen alıcam eğer böyle bir planı olan varsa piyasada yeri geliyor 600 Ytl olan far seti 440 Ytl.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: 6n FK Angel Eyes İsteyenler(süper fiyat)
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2007, 15:22:38 »
Herkese özel mesaj atmakla uğraşacaksın. Ver sitenin adresini gitsin ne olcak. :D
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2007, 15:26:06 »
verdim gitti

Netsiparis.COM :: Online Alışveriş - Netsiparis.com

arkadaşlar fiyat 480 ytl+kdv  idi  lakin biraz araştırmayla daha ucuzunu buldum linkinden linkleri temin ettim site yetkililerine hemen fiyat güncellndi..
benden jest olsun sizlere ve tüm 6n dostlarıma  :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2007, 15:27:53 »
sitede belirtmemiş lakin müşteri temsilcisi aynı zamanda bahse konu ürün sorumlusu ali bey ile yaptığım görüşmede markasının fk olduğunu belirtmiştir.

« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2007, 15:41:45 »
oguss veryım benım angelları sana kosturma bole seylerle kardesımm :saskin:
the polo gti`s little brother the 101 ps 1,4litre 16v Sportline

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2007, 15:48:11 »
Mert kıyamıyom aga senin canavara çok yakışıyo :)
Burdan taksit olayına gircem sanırım heheh

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #6 : 01 Ağustos 2007, 15:59:14 »
arkadaslar sonarda xenon kullanan varmı? memnunmu bıde 8)

Çevrimdışı VWR

• Polo on Full Throttle...
« Yanıtla #7 : 01 Ağustos 2007, 19:05:35 »
fk larin aydinlatmasi kotuymus sizde durum nasil?
Anlayana Sivrisinek Saz; Anlamayana Davul, Zurna Az...

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #8 : 01 Ağustos 2007, 19:45:17 »
Fkların mercekleri iyi değil diyorlar.O kadarda kötü değildir bence.Ama sonardan daha kalitelidir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #9 : 01 Ağustos 2007, 20:26:43 »
arkadaşlarımda sonarda var fk da sonarın problemi orjinal gibi oturmaz ve plastiği gerçekten kalitesiz vida yerkleri çabuk kırılır fk ise orjinal gibi oturur ama aydınlatması zayıftır...özellikle mercekleri gerçekten zayıf ısığın gücünü kırıyor...

« Yanıtla #10 : 01 Ağustos 2007, 23:34:10 »
evet fk ısık konusunda kotu mercekler yuzunden ama xenon a gecıc yapınca bomba oluooorr benden solemesııı ;D :D
the polo gti`s little brother the 101 ps 1,4litre 16v Sportline

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #11 : 02 Ağustos 2007, 09:32:04 »
çoğu kişi yerine çıkma ya Audi a4 ya da megane II merceğini takıyor o zaman çok güzel oluyor aydınlatması
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #12 : 30 Ağustos 2007, 15:10:28 »
siparişi verdim bugün eime ulaştı ama junyan mallar geldi :)
tahmin etmiştim ztn hemen aradım ortalığı karıştırdım :)
kendileride zaten pek anlamıyorlar onun kurbanı oldular yani.
elimde satış temsilcisiyle ürünün fk olduğuna dair konuşma özeti mail olarak mevcut.sayfalarıda kaydetmiştim. her türlü değiştiricekler.para iadesi dediler mümkünse fk yollayın dedim bakalım ne olcak.
resminide hemen değiştirdiler sitedeki :)

önce

sonra

çakallar :)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #13 : 30 Ağustos 2007, 15:24:58 »
iade ettim farları konu silinebilinir :) :P