Gönderen Konu: manuel vites araci otomatik yapma  (Okunma sayısı 7437 defa)

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
manuel vites araci otomatik yapma
« : 22 Aralık 2014, 17:02:05 »
Merhabalar, tamamen meraktan soruyorum bizim manuel 6n aracimizi cikma parcalar ile otomatik yaptirmak istesek asagi yukari isciligi pparcasi ne tutar fikri olan var mi ?
I Love PoLo

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
Ynt: manuel vites araci otomatik yapma
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2014, 18:27:18 »
yav dertsiz başına dert mi arıyorsun arkadaş... ;D
Red Machine!!!

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2014, 18:50:17 »
yav dertsiz başına dert mi arıyorsun arkadaş... ;D
Hafiz dedimya tamamen sadece merak, ha kafama yatar neden olmasin :) bende surekli oyle araba degistiriyim model yukselteyim olayi yok , ben arz talep olarak bakiyorum , ayagimi yerden kesiyor, klimali yakiti ne az ne cok bana yetiyo hayata bir daha mi gelicem kredi odeyerek gecirdigim bir hayat istemiyorum taaa ilerde belki bir bmw 3.20 ama simdilik alevle takilcaz:) bir kac sene daha
I Love PoLo

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2014, 19:43:28 »
Hafiz dedimya tamamen sadece merak, ha kafama yatar neden olmasin :) bende surekli oyle araba degistiriyim model yukselteyim olayi yok , ben arz talep olarak bakiyorum , ayagimi yerden kesiyor, klimali yakiti ne az ne cok bana yetiyo hayata bir daha mi gelicem kredi odeyerek gecirdigim bir hayat istemiyorum taaa ilerde belki bir bmw 3.20 ama simdilik alevle takilcaz:) bir kac sene daha
>:D
Red Machine!!!

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2014, 18:41:07 »

Güzel mantık, ben de bu şekilde düşünüyorum ama ne gerek var otomatiğe ? Hem ağırlık, hem güç, hem yakıt kaybı.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #5 : 23 Aralık 2014, 22:15:00 »
tam otomatik şanzıman fazla yakıt demek orası doğru. 6 vites çıkma şanzıman takılır mı acaba? bu da hem yakıt tasarrufu hem sürüş kalitesi için iyi olur.

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2014, 09:48:56 »
Güzel mantık, ben de bu şekilde düşünüyorum ama ne gerek var otomatiğe ? Hem ağırlık, hem güç, hem yakıt kaybı.
Kardesim haklisin ancak , sehir trafigi adami canindan bezdiriyor ha trafik olmasada bence otomatik vites buyuk konfor gaza basiyorsun gidiyor frene basiyorsun duruyor mis gibi :) bilmiyorum suren oldumu hic aranizda otomatik vites ama cidden buyuk konfor :)
I Love PoLo

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2014, 09:53:22 »
tam otomatik şanzıman fazla yakıt demek orası doğru. 6 vites çıkma şanzıman takılır mı acaba? bu da hem yakıt tasarrufu hem sürüş kalitesi için iyi olur.
Ah kardesim deprestirme beni :) su alman forumlarina bakiyorum adamlar neler yapiyor cunku bizim arabalar orda sahin dogan :) parcalar uygun hele bir araba var siyah tek kapi 6n youtube dada videolari var hep adam v5 audi motor koymus araba 200 beygirmi ne :) neler neler ama en cok 1.2tsi motor dsg sanziman takmak isterdim bizim arabaya turkiye sartlarina gore utopik birsey ama super keyifli olurdu :)
I Love PoLo

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2014, 09:59:39 »
bizde imkan ancak Tofaş kadar aga yapacak bişey yok.Gel vazgeç bu sevdadan üzerler seni aga... ;D  manuel candır. :D
Red Machine!!!

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2014, 10:12:22 »
bizde imkan ancak Tofaş kadar aga yapacak bişey yok.Gel vazgeç bu sevdadan üzerler seni aga... ;D  manuel candır. :D
Ne var sanki alaman cuklatasi getirene kadar bir tsi motor getirseler bu akrabalarimiz ativer bagaja nolcak cuklata gibi yolda erimezda:) yillarca alaman cuklatasiyla beynimizi yikadilar:)))
I Love PoLo

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #10 : 24 Aralık 2014, 13:11:03 »
çevrim işi eski şanzımanı vermek koşuluyla 3.500 4.000 civarına mal oluyor.

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Aralık 2014, 14:53:03 »
çevrim işi eski şanzımanı vermek koşuluyla 3.500 4.000 civarına mal oluyor.
Tskler
I Love PoLo

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 24 Aralık 2014, 23:59:12 »
Ne var sanki alaman cuklatasi getirene kadar bir tsi motor getirseler bu akrabalarimiz ativer bagaja nolcak cuklata gibi yolda erimezda:) yillarca alaman cuklatasiyla beynimizi yikadilar:)))
bizim dayı da getirmiş alamanyadan çuklata ama sağolsun bi tek parça getirmedi araba için bize.hayırlı akraba. :D
Red Machine!!!