Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 6N Cam Krikosu Yardım  (Okunma sayısı 3643 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
6N Cam Krikosu Yardım
« : 09 Ağustos 2007, 12:08:52 »
Arkadaşlar sağ ön kapı camı sıkışma yapıyor.Camı kapatırken zorlanıyor.Motoru yakmaktan korkuyorum ama bir fırsat olmuyor gidip baktırmaya.Sorun ne olabilir makaralı sistemmi var bizim kapılarda acaba?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Ynt: 6N Cam Krikosu Yardım
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2007, 12:11:06 »
benımde oluyordu saq on camın aynen dugmedenmıs benım ıkı uckere yumrukladım sımdı bısıyı kalmadı :D
the polo gti`s little brother the 101 ps 1,4litre 16v Sportline

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2007, 01:17:58 »
arkadaşlar 1 hafta yokum olymposta olucam.haftaya görüşmek üzere.umarım kouya cvp ghelir geldiğimde işlemler başlıcak arac üzerinde çnkü :)

onun dışında şanzumanda dağıtıldı bgn bilyalardan dişlilere kdr değişiyor ve temizlenip yenileniyor herşey saat gibi ayar yapılıcak :)

Görüşmek üzeree KENDİNİZE İYİ BAKINN
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı VWR

• Polo on Full Throttle...
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2007, 05:55:56 »
Hadi iyi tatiller...
Anlayana Sivrisinek Saz; Anlamayana Davul, Zurna Az...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2007, 08:47:35 »
iyi tatiller Oğuz geldiğinde devam ederiz burdan :)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz