Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 6n amortisör yay uyumu  (Okunma sayısı 4388 defa)

6n amortisör yay uyumu
« : 12 Haziran 2008, 15:15:53 »
kullandıgım yay ve orjınal amortısorlerım artık tadsızlasdı rahadsız edmeye basladı tak tuk sesler gelıor.bende 4adt.amortısor ve 4adt yay alarak degıstırmek ıstıyorum.orjınal amortısor ve vogland yada eibach 3,5cm yay almayı dusunuyorum..onerebılcegınız baska bı uygulama varmı fıkırlerınızı beklıyorum..
the polo gti`s little brother the 101 ps 1,4litre 16v Sportline

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: 6n amortisör yay uyumu
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2008, 16:51:21 »
Biriktir paranı Mertt..Alihan abinin coilover kit var satılık forumda ilanıda var direk onu al  :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2008, 16:56:47 »
vardı da ilanı bulamadım kendisiyle bi görüş istersen..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2008, 19:47:27 »
hımm sagol oguz alihan abı ye bı basvurayım:)bıtane buldum amortısor yay kit olarak 4cm e kadar alcatma yukseltme ayarı varmıs 300euro yazıodu ılanda.

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2008, 00:33:58 »
biliyorum, ama alihan abinin kitide hem güzel marka hemde coiloverların bildiğim kadarıyla %80 i ayarlanabiliyor..
neyse bak bakalım inş bulursun gönlünce bişeyler dostum :)

« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2008, 01:12:51 »
gencler bendeki coilover degil... Sertlik ayarli koni sport sari ile vogtland yay...

« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2008, 09:16:43 »
abı konusalım msne eklermısın benı [email protected]