Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 97 sportline metalik yeşil polomun göz göre kabuğu soyuluyor. Rengi açılıyor?  (Okunma sayısı 15048 defa)

Çevrimdışı esmer16

• pur dıkkat
arkadaslar yazılarınız tek tek okudum ozmo kardesım senı ben tek gecıyorum bu sıtede gercek bı yardımseversın kardesım benım on kaputta taş izleri var boyatmakıstemıyorum acıkcası su kaplama olayını merak ettım sıyah ve ya kendı rengınde olanlar nereye bakmam gerekıyor kımı reklamcılar halleder dıyo guluyorum bana yardımcı olursanız bu konuda ve malıyet hakkında sevınırım
dıkkat

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
kımı reklamcılar halleder dıyo guluyorum

valla bence çokda gülme, bu işi gerçekten reklamcılar yapıyor.
örnek olarak http://www.takser.com/  sadece bir tanesi.
şu an piyasada bulunan ticari taksilerin nerdeyse tamamı folyo kaplama

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
arkadaslar yazılarınız tek tek okudum ozmo kardesım senı ben tek gecıyorum bu sıtede gercek bı yardımseversın kardesım benım on kaputta taş izleri var boyatmakıstemıyorum acıkcası su kaplama olayını merak ettım sıyah ve ya kendı rengınde olanlar nereye bakmam gerekıyor kımı reklamcılar halleder dıyo guluyorum bana yardımcı olursanız bu konuda ve malıyet hakkında sevınırım
sağolasın bizde aynı sorunları yaşadığımızdan elimizden geldiğince arkadaşlara yardımcı olmak istiyoruz malum devir ekonomi devri ve cebimizden çıkan her kuruşu daha sonra arayabiliyoruz.reklamcıların kaplama olayı doğru piyasadaki çoğu taksi giydirme tabir ediliyor aracı satarkende 5 dakikada söküp eski renginde geri döndürüyorlar ama bu işi uzamanın yapması en doğrusu birde kaput üstüne deriden koruyucu takıyorlarki ben pek sevmediğim için bana pek sıcak gelmiyor aslında kaputu boyattıktan sonra sanırım şeffaf kaplama ile kaplamak mantıklı olabilir öyle kaplamalar var diye biliyorum ama emin olmak için bir reklamcı arkadaşım var ona sormam lazım sorduğumda yazarım.

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
kaput tampon veya çamurluklar için plotterla kesilmiş özel kaplamalar var.
uv dayanımı sayesinde belli bile olmuyor. bazı firmalar 10 sene garanti bile veriyor

Arkadaşlar ben bi ara araştırmıştım tavan ya da kaput kaplama olayını. Bu iş reklamcıların işi kesinlikle. Biraz pahalı ama Ankara'da olan arkadaşlar için bi arkadaşımın telefonunu verebilirim. Bu arada siyah başlı yeşil ördek esprisini tuttum:) Kubilay dostum şeffaf folyo güzel olabilir ama belli olur mu acaba alttan soyulmalar bakmak lazım.
Her şey sende gizli...

Kemal komple soyduğum için tavan benek benek değil artık. Şu an bile çok dikkat çekmiyo, şeffaf kaplamayla yansımayı yerine getirirsek sorun kalmaz gibime geliyor.

Denersen birkaç foto görmek isterim dostum.
Her şey sende gizli...

Çevrimdışı esmer16

• pur dıkkat
bakalım arkadaslar bızde arastıracağız umarım en ıyı secımı yaparız kalıte hususunda:)bu araba sektörude öle bı sektörki number one   tryede bır numara uzerınden ekmek yemeyen kalmamış:):) neden gulduğumu umarım anlamışınızdır
dıkkat

Ben herhangi bişi anlamadım!!
Her şey sende gizli...

arkadaşlar , hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim. anladığım kadarıyla boyadan başka kalıcı çözüm yok gibi ..

çünkü ben doğuda görevdeyim :)burada zor bulurum sanırım reklamcıları:)

Sen gönder arabayı ben yaptırırım:)
Her şey sende gizli...