Gönderen Konu: 6 n FOTOĞRAF ALBÜMÜ  (Okunma sayısı 36479 defa)

Çevrimdışı erco

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Polo 6n- Audi A3 8v
Ynt: 6 n FOTOĞRAF ALBÜMÜ
« Yanıtla #42 : 12 Ekim 2011, 15:18:37 »
Berk o yol kenarındaki fotoğrafları nerde çektirdin? Sanırım tanıyorum ben orayı.
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 12 Ekim 2011, 20:38:36 »
Ya benim bu motor boyama olayı tamamen iddaa üzerine çıktı...Yapardın yapamazdın derken yaptım oldu  ;D Würth marka boyalar var.230 C sıcaklığa dayanıklıdır.Üst kapak,manifold koruma sacı dışında kalan parçaları kağıt bantla motor soğukken güzelce kapatın sonra boyayı basın gitsin.1 gece bekleyecek bu şekilde.Kesinlikle marş basmayacaksınız araca ve toz almayacak.sonra ertesi gün 2. katı atacaksınız.Yine 1 gece bekleyecek.Ardından alüminyum eskitme rengi boya atacaksınız üzerine...Sonuç böyle oluyor.Tabi siyah parçalarıda söküp zımpara ile temizledikten sonra siyah mat ile boyuyorsunuz.Sonra muhafaza etmek bişey değil.Islak bezle silip güzelce kuruladıktan sonra bozulmuyor zaten.Ben aracı vw servisine götürdüm ordaki elemanların hepsi motoru inceleyip fotoğrafını çekmişti  ;D
valla bravo tek kelimeyle mükemmel ilk iki kat attığn boyanın rengi ne peki?
RedMercury

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 13 Ekim 2011, 01:22:16 »
Berk o yol kenarındaki fotoğrafları nerde çektirdin? Sanırım tanıyorum ben orayı.
Ercan kardesim orası cınarcık-teşvikiye bol bol cınarcıga giderim,tesvıkıyeye gıtmıstım doğada bi foto cekıyım dedım,,sanırım sende cınarcıga gıdıyosun telde soylemıstın

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 13 Ekim 2011, 01:23:05 »
Yaptırıcamda işte araç yeşil olunca nasıl oluyor bilemiyorumki.Merhamet sahibi birisi çıksada photoshop'ta yapsa bizde fikir edinsek  :D

Yakısır  bence ;)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 13 Ekim 2011, 11:44:32 »

biraz acele oldu  parlaklık veremedim ama en azından bi fikir verir belki  ;)

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 13 Ekim 2011, 17:45:37 »
bence kotu olur yahu baska bi renkde denemek lazim

Çevrimdışı erco

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Polo 6n- Audi A3 8v
« Yanıtla #49 : 13 Ekim 2011, 20:20:39 »
Ercan kardesim orası cınarcık-teşvikiye bol bol cınarcıga giderim,tesvıkıyeye gıtmıstım doğada bi foto cekıyım dedım,,sanırım sende cınarcıga gıdıyosun telde soylemıstın

Evet direk tanıdım zaten mekanı. Ben yazın hiç görmedim seni ama rastgelmedik heralde. Bi ara konuşalım bunu bigün orda bizim kerataları yanyana getirelim  :)
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 14 Ekim 2011, 11:16:14 »
[/b]
valla bravo tek kelimeyle mükemmel ilk iki kat attığn boyanın rengi ne peki?

Würth'ün ınox rengi var.Ondan attım ben
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 14 Ekim 2011, 11:17:00 »

biraz acele oldu  parlaklık veremedim ama en azından bi fikir verir belki  ;)

Parlaklık verebilirsen harbiden gidip yaptırırm  ;D
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2011, 11:17:26 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 14 Ekim 2011, 12:03:24 »
bence tavanı siyah kaplat sonra fardaki kaşı bi an önce sök :) logoyu siyah boya yada logosuz panjur koy ( arabayı çok değiştiriyo benden söylemesi ) aynalarıda siyah kaplatırsın  arkadali polo yazısını sök at çok gereksiz bişey  .. gündüz farlarında var mis gibi .. istiyosan benim gibi sinyalleride siyah kaplat sonra  arabanın karşısına geç otur izlee :D

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 14 Ekim 2011, 18:19:40 »
bence tavanı siyah kaplat sonra fardaki kaşı bi an önce sök :) logoyu siyah boya yada logosuz panjur koy ( arabayı çok değiştiriyo benden söylemesi ) aynalarıda siyah kaplatırsın  arkadali polo yazısını sök at çok gereksiz bişey  .. gündüz farlarında var mis gibi .. istiyosan benim gibi sinyalleride siyah kaplat sonra  arabanın karşısına geç otur izlee :D

Tavanı siyah kaplatıcam zaten ama far kaşı bana göre gayet iyi duruyor.nedense orjinal farlarıda ben beğenmiyorum.Ne bileyim şahin farı gibi geliyor bana...Ayrıca "bence" poloya yapılacak en büyük kötülük VW logosunu iptal etmek...Aynaları siyah kaplatmayı düşünmedim değil ama sanki orjinal hali iyi gibi geliyor bana.Arkadaki polo yazısı zaten çoktaaan çıkmayı haketti ama altından çıkacak boyanın rengi değişeceğinden açıkçası gözüm almıyor...

Çevrimdışı Çağatay

• çağatay
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 14 Ekim 2011, 20:53:15 »
[/URL]

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 14 Ekim 2011, 23:07:59 »
arkadaşlar bilginiz olsun bu gün istanbuldan apex 3,5 cm yayı 220 tl ye aldım bu fiyata kimse kaçırmasın adam stokları bitiriyormuş