Gönderen Konu: 6 n FOTOĞRAF ALBÜMÜ  (Okunma sayısı 36491 defa)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
Ynt: 6 n FOTOĞRAF ALBÜMÜ
« Yanıtla #28 : 10 Ekim 2011, 00:16:50 »
kırmızı araca  kesinlikle  beyaz .... hızlıresim.com a  gir    browse  diyip resimin oldugu yeri bul  sec . resmi yükle de .. çıkan ekranda  en alttaki linki kopyala  ve     mesaj yazdıgın yerin yukarısındaki harf kalınlaştrma tuşunun altındaki çerçeveyi tıkla ve  çıkan img yazılarının arasına yapıştır .. tamamdır   :tamamdir
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2011, 00:17:51 Gönderen: rsb »

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 10 Ekim 2011, 00:24:16 »
RedMercury

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 10 Ekim 2011, 00:32:10 »
[imghttp://b1110.hizliresim.com/11/10/10/562.jpg][/img]

işte oldu teşekkürler reha,,,
RedMercury

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 10 Ekim 2011, 00:33:08 »
RedMercury

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 10 Ekim 2011, 01:27:01 »
Birsürü kırmızı 6n varmıs bizde :D Reha kısa fılm gıbı olmus senın foolar aracın hıkayesını özetlıyor adeta ellerine sağlık ;) Birkac foto daha yukluyorum :)

« Son Düzenleme: 10 Ekim 2011, 01:27:52 Gönderen: tech_00 »

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 10 Ekim 2011, 10:54:36 »

işte oldu teşekkürler reha,,,

rica ederim ne demek .. sitemiz  paylaşımlar içindir ...

Reha kısa fılm gıbı olmus senın foolar aracın hıkayesını özetlıyor adeta ellerine sağlık ;)

teşekkür ederim ...  valla  after/before  hesabı geçmişinden itibaren bugününe  küçük bi gezinti yaşattı hepimize :)

bu arada  ikimizinde  araçlarını acilen basması lazım :) havada  çok kötü duruyo ... ben büyük ihtimal yay presleme işlemiyle alçaltıcam ... 

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 11 Ekim 2011, 02:00:44 »
rica ederim ne demek .. sitemiz  paylaşımlar içindir ...

teşekkür ederim ...  valla  after/before  hesabı geçmişinden itibaren bugününe  küçük bi gezinti yaşattı hepimize :)

bu arada  ikimizinde  araçlarını acilen basması lazım :) havada  çok kötü duruyo ... ben büyük ihtimal yay presleme işlemiyle alçaltıcam ...  

Ben basmaya bi türlü cesaret edemıyorum ,hem komfor kaybı oluyo diyolar bıde yerı gelıyo 4 kısı bınıyoruz arabaya heralde basarsam her kasıslerde yanarız,görüntüsünü cok sevıyorum basık arabanın aslında ama kullanırken cok dıkkatlı olmak gerekır,yollarımız guzel olsa keske hıc dusunmeden bassak :)
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2011, 02:07:20 Gönderen: tech_00 »

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 11 Ekim 2011, 12:06:44 »

Uploaded with ImageShack.us
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2011, 12:07:12 Gönderen: alper19 »

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 11 Ekim 2011, 15:53:59 »
Ohooo 2 gün girmedik neredeyse albümde yer kalmıcakmış  ;D

Bunlarda benden...Beğenirsiniz umarım  :bekleriz:     ;D ;D ;D

BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 11 Ekim 2011, 16:04:32 »
Ben basmaya bi türlü cesaret edemıyorum ,hem komfor kaybı oluyo diyolar bıde yerı gelıyo 4 kısı bınıyoruz arabaya heralde basarsam her kasıslerde yanarız,görüntüsünü cok sevıyorum basık arabanın aslında ama kullanırken cok dıkkatlı olmak gerekır,yollarımız guzel olsa keske hıc dusunmeden bassak :)

Kardeşim aracın tavanına hastayım haberin olsun  ;D Ama korkma nazarım değmez benim...En kısa zamanda mutlaka yaptırmayı düşünüyorum... ;) Allah kaza bela vermesin kız gibi maşallah :sevgi:
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 11 Ekim 2011, 23:14:32 »
Eyvallah kardesim daha ıyılerı senın olsun,nazarın değmez ılk aldığımda yeterınce nazara geldık anladımki kırmızının nazarı cok oluyor ;D Yaptırmanı tavsıye ederım yolda cevırıp cam tavanmı dıye soranlar bıle oluyor :)

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 12 Ekim 2011, 00:18:02 »
senin motor ne kadar temiz yahu maşallah birde motor kapağın grisi çok güzel olmuş motoru nasıl bu kadar temiz muhafaza edebildin relax ,,,,
RedMercury

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 12 Ekim 2011, 10:23:46 »
senin motor ne kadar temiz yahu maşallah birde motor kapağın grisi çok güzel olmuş motoru nasıl bu kadar temiz muhafaza edebildin relax ,,,,

Ya benim bu motor boyama olayı tamamen iddaa üzerine çıktı...Yapardın yapamazdın derken yaptım oldu  ;D Würth marka boyalar var.230 C sıcaklığa dayanıklıdır.Üst kapak,manifold koruma sacı dışında kalan parçaları kağıt bantla motor soğukken güzelce kapatın sonra boyayı basın gitsin.1 gece bekleyecek bu şekilde.Kesinlikle marş basmayacaksınız araca ve toz almayacak.sonra ertesi gün 2. katı atacaksınız.Yine 1 gece bekleyecek.Ardından alüminyum eskitme rengi boya atacaksınız üzerine...Sonuç böyle oluyor.Tabi siyah parçalarıda söküp zımpara ile temizledikten sonra siyah mat ile boyuyorsunuz.Sonra muhafaza etmek bişey değil.Islak bezle silip güzelce kuruladıktan sonra bozulmuyor zaten.Ben aracı vw servisine götürdüm ordaki elemanların hepsi motoru inceleyip fotoğrafını çekmişti  ;D
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2011, 10:27:27 Gönderen: relaxizmir »

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 12 Ekim 2011, 10:29:58 »
Eyvallah kardesim daha ıyılerı senın olsun,nazarın değmez ılk aldığımda yeterınce nazara geldık anladımki kırmızının nazarı cok oluyor ;D Yaptırmanı tavsıye ederım yolda cevırıp cam tavanmı dıye soranlar bıle oluyor :)

Yaptırıcamda işte araç yeşil olunca nasıl oluyor bilemiyorumki.Merhamet sahibi birisi çıksada photoshop'ta yapsa bizde fikir edinsek  :D