Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 3 ayda 2. kazamı yaptım.  (Okunma sayısı 3850 defa)

3 ayda 2. kazamı yaptım.
« : 25 Haziran 2009, 22:14:44 »
akşam trafiğine sokaktan caddeye çıkarken sağa döneceğim diye kaldırıma çıktım. arabanın altı yere yapıştı. oradan kurtarayım diye geri geri giderken megane'nın biri arkama bitmiş meğer. arka çamurlukluklar birbirine vurdu. benim sinyal de gitti. neyse Allahtan kasko var ama moralim bozuldu açıkçası. daha 1 ay önce gene kaza yapmıştım.

Kasko yapar artık ama inşallah sorun çıkarmazlar. diğerininkini de benim sigorta yapacak sanırım. orada anlaştık pazar günü buluşup tutanak tutacağız.  açıkçası çok da anlamıyorum bu işlerden. biri açıklarsa sevinirim
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
Ynt: 3 ayda 2. kazamı yaptım.
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2009, 22:36:18 »
geçmiş olsun size bişey olmasın anlaşmısınız zaten hallolur içeriğini bende bilmiyorum arkadaşlar yardımcı olurlar
Mk3 gti

Çevrimdışı enver_54

• golf_54
« Yanıtla #2 : 26 Haziran 2009, 10:58:27 »
herşeyin olacağı varmış diyelim geçmiş olsun
tutanağı düzenlerken aracıma vurdu diye belirt sürttü falan yazma kendi ehliyetini ve ruhsatının fotokopisi karşı tarafın trafik sigortasının ruhsatının ve ehliyetinin fotokopisi gerekiyor

« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2009, 12:18:05 »
ama vuran benim geri geri giderken :)
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2009, 17:34:15 »
arkadan vuran sucludur  ;D ne kadar mesafe vardi ?

« Yanıtla #5 : 27 Haziran 2009, 10:58:53 »
ben geri geri giderken arkamda yoktu. sonradan çok yanaşmış
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #6 : 27 Haziran 2009, 13:57:57 »
Geçmiş olsun arkadaşım, oluyor böyle şeyler. Siz tutanağa kazayı nasıl yaptıysanız belirtin. Zaten senin kaskon senin aracını yaptıracak. Trafik sigortan da çarptığın aracınkini.