Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 1998 POLO ve LPG  (Okunma sayısı 39971 defa)

Çevrimdışı UuR

Ynt: 1998 POLO ve LPG
« Yanıtla #42 : 11 Mayıs 2007, 14:50:40 »
suan erzincandayım ama sağolasın izmitte cok sağlam bi ustam var..adam gecekten işini ii yapıyor.şimdiki poloyu satsam başka araba alsam gene ona götütrür montaj yaptırırım. :)

« Yanıtla #43 : 24 Mayıs 2007, 02:43:57 »
arkadaşlar sizi dinlemeyip gittim sivasta voltran sıralı lpg taktırdım ucuz olduğu için.ama araç uzun yolda  202 ytl yakıyo nasıl yapacazda bunu düşürececeğiz fikri olan lütfen yazsın
bacaksiz1973@hot....

Çevrimdışı UuR

« Yanıtla #44 : 24 Mayıs 2007, 09:37:17 »
vallahi cok memnun değilseniz tabi gözükende bu.
paranızı iade etsinler.bence uğraşmayın.gidip adam gibi bi sistem kullanın.

« Yanıtla #45 : 25 Mayıs 2007, 11:37:50 »
ya aslında tek şikayetim yakıtı.arabanın performansı çok iyi.kayıp yok.gidişi çok tatlı  tek sıkıntı çok yakması.servis bi kaç dopo kullan normale döner dedi.kelebekleri ,hava filtresini  felan değiştirdim.rölantinin sapmasınıda düzelttik.tekrar bi ayar yaptıracağım.yakıtı düşüremez isek söktüreceğim.amaç ekonomi yapmaktı ama bööle ekonomi olmuyo  maalesef.

Çevrimdışı polo66

• YA SEV YA SUS.........
« Yanıtla #46 : 11 Haziran 2007, 00:09:25 »
Herkese selam. 97 model 1,4 16V polom var. Bu doch motor dediklerinden. Arabama eski sistem lpg taktırabilirmiyim acaba. Elbette en güzeli sıralı.Ama malum biri diğerinin 2 katına maloluyo. Benmkine benzer bir araca eski sistem taktıran varmı. Durumu nasıl. Cevap verirseniz çok sevinicem. Herkese selam ve saygılar...
YA SEV YA SUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

« Yanıtla #47 : 18 Haziran 2007, 13:48:37 »
arkadaşar slm. bende 99 polo cls. car. lavatomarka sıralı taktırdımamamemnundeğilim araba gazda rolantiyi tutanaaşk olsun. gazdan ayamıçekip vites küçültmeye başladığımda araba istop edeck gibi oluyor. bu tarzda bir arızayla karşılaşan varmı varsa yardımlarını bekliyorum. benzindesorun yok. ne rolantide ne çalışmada. ama gaza aldığımda rolanti çok oynuyor. yolda bazen istop ettiği bile oluyor.acil yardımlarınızı bekliyorum.

« Yanıtla #48 : 24 Haziran 2007, 01:04:56 »
slm arkadasım bende 97 clssic var ben aracı aldıgımda uzerinde vardı sıralı sistem ve  harika birşey.En ufak bi güç kaybı yada koku gibi olumsuzluk yok butun bunların yanında ise tasarruf yonunden ideal.Şehir dışı 90 ı gecme 100 bin yakıyo otobanada yapabldiğin kadar surat yap 120 bin lira yakıyo.Şehir içi ise 140 bini bulmuyor bile.Bence taktıracaksan hiç düşünme derim.

« Yanıtla #49 : 25 Haziran 2007, 12:01:00 »
hoca herhangi bir rolanti sorunun yok mu. herşey yolunda mı. klimayı açıyormusun 4, kademede rolanti oynamıyor mu. şayet normalse ne güzel

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #50 : 25 Haziran 2007, 12:49:42 »
benzinde her şey normal gazda rolanti problemi varsa sorun beyindedir...garanti devam ediyorsa servise başvurun derim...

« Yanıtla #51 : 25 Haziran 2007, 15:20:21 »
hoca gazın beyni değil mi çünkü benzinde sorun yok.klimayıda açıyorum devri düşürüyorum sorunsuz lpg yi taktıralı 1 ay olmadı lavato marka sıralı sistem taktırdım. ama .bilmiyorum. lpg taktırdığım servisi aradım bu cumartesi getiricem. bakalım sonuç ne olucak bilmiyorum onlara kalırsa aynı sorun bir classıc te daha olmuş çözmüşler inşallah çözerler. ama cevabın için teşekkürler.

« Yanıtla #52 : 01 Temmuz 2007, 21:58:40 »
arkadaşlar ankarada eylül 2000 diye lavato yetkili servisi var ben orda taktırmıştımlpg yi. sürekli rolanti sorunu vardı 300 km sonra canıma tak dedi. gittim adamlar lar ayar yaptılar. sorun kalmadı.ama keşke brc taktırsaymışım.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #53 : 01 Temmuz 2007, 22:08:52 »
hoca gazın beyni değil mi çünkü benzinde sorun yok.klimayıda açıyorum devri düşürüyorum sorunsuz lpg yi taktıralı 1 ay olmadı lavato marka sıralı sistem taktırdım. ama .bilmiyorum. lpg taktırdığım servisi aradım bu cumartesi getiricem. bakalım sonuç ne olucak bilmiyorum onlara kalırsa aynı sorun bir classıc te daha olmuş çözmüşler inşallah çözerler. ama cevabın için teşekkürler.
evt arkadaşım gazın beyni illa bozuk olması gerekmiyor ayarsızlıktanda olabilir..

« Yanıtla #54 : 02 Temmuz 2007, 11:53:51 »
LPG kullanmış biri olarakİ
sistemler hepsinde 3-5 aynı tek sorun montaj servisi
montaj ustası iyi ise bütün markalarda aynı..referans almadan hiç bir yere taktırmayın derim..
====== Türkiye nin OTO LPG OTOGAZ portalı ====== Otogaz Lpg Dönüşüm Servisleri - Otogaz Lpg İstasyonları - Otogaz - Lpg Üreticileri - Otogaz - Lpg Distribitörleri sitesi her türlü bilgiyi veriyor
selamlar
naci

« Yanıtla #55 : 05 Temmuz 2007, 12:50:36 »
Herkese selam. 97 model 1,4 16V polom var. Bu doch motor dediklerinden. Arabama eski sistem lpg taktırabilirmiyim acaba. Elbette en güzeli sıralı.Ama malum biri diğerinin 2 katına maloluyo. Benmkine benzer bir araca eski sistem taktıran varmı. Durumu nasıl. Cevap verirseniz çok sevinicem. Herkese selam ve saygılar...

Oncelikle herkeze slm arkadasa kimse cevap vermemis bari ben yardimci olmaya calisayim arabami alali henuz 2 ay kadar oldu 97 model polo hb.Aldıgimda ustunde eski model lpg sistemi vardi tabi galerici bize onu sıralı sistem diye kaktırdı ama neyse:) Simdi sorun olarak ne var dersen su anda 2 aydır bi sorun yok yanlız arabayı aldığımda arabanın hava filtresinde bazı delikler ve çatlaklar vardı ki bunu bant ile tutturmuşlardı biraz sorup araştırınca bu hava filtresinin patlamasının nedeninin bu eski model sistemden kaynaklandığını öğrendim cok sıkıştırmadan oluyormuş.Hava filtresini degistirdim su anda arabayı eski sistem lpg ile kullanmaktayım henuz hic bi sorun yok insallah olmazda. Klima calisinca devir dusuyor normal olarak ama bu gazdan kaynaklanan biseymi bilemiyorum.Ama gayet iyi sogutuyor.Saygılarımla inşallah yardımcı olabilmişimdir.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2007, 12:54:45 Gönderen: ibo13 »