Gönderen Konu: 1995 polo km ve devir saati  (Okunma sayısı 5402 defa)

Çevrimdışı sanat

• Profili Görüntüle
1995 polo km ve devir saati
« : 09 Eylül 2009, 18:26:17 »
samsundan herkeze merhaba km ve devir saati zaman zaman çalışmıyor bir kaç servise gösterdim teli kopmuş dediler herkez ayrıayrı fiyat veriyor bu konuyla bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsanız memnun olurum

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
Ynt: 1995 polo km ve devir saati
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2009, 22:50:01 »
teli kppsa hiç çalışmaması lazım
Mk3 gti

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2009, 23:15:52 »
bizim araçlarda km teli yok tamamen elektronik şanzımanda hız sensörü var o bozuksa km hız göstergesi çalışmaz eğer devir göstergesi ve km göstergesi aynı anda çalışmıyorsa dikkatlice ibreler bak titreme var ise aşağıdaki linkteki resimde kırmızı daire içindeki iyot arızalanmıştır iyi bir elektronikçi diyotu değiştirdiğinde düzelecektir.

http://www.vwtr.net/forum/gosterge-tablosundaki-diyotun-degerlerini-soyleyebilecek-varmi-t10852.0.html

Çevrimdışı sanat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2009, 00:18:05 »
ozmo bilgilerin için teşekkürler  ibreler titreme yapıyorenkısa zamanda baktıracağım bir başka konuda ben polomdan çok memnunum yakıt konusunda olsun gücü ve kapasitesi konusunda yalnız arabayı aldığım şahıs arabayı biraz hor kullanmış bir çok yerini tekrar elden geçirdim . Bir tek sağ ve sol havalandırma ızgaralarını bulamadım. Almanyadan getirtmeye çalışıyorum internette her yerde polo parçası bulunur yazıyor bakıyorum alakasız parçalar çıkıyor  herkeze ilgisi için teşekkürler