Gönderen Konu: 1.6 AEE Triger konusu  (Okunma sayısı 5026 defa)

Çevrimdışı A.dalga

• Profili Görüntüle
1.6 AEE Triger konusu
« : 18 Aralık 2011, 19:33:19 »
Merhaba arkadaşlar yeni aldıgım aracımın trigerine baktırdım ufak catlamalar olmaya basladıgı soylendi değişmesi gerekliymiş  triger + devirdaim pompası ve değişim ücreti 350 TL fiyat aldım sizce nasıl ? birde triger değişirken neden devirdaim değişiyor ? ses yapmıyoki devirdaim teşekkürler

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
Ynt: 1.6 AEE Triger konusu
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2011, 21:21:54 »
devirdaim benimde başıma gelmişti araçtan ses geliyordu baya devirdaim pompasını değiştirttim yoksa motoru yakmaya kadar gidermiş onun değişmesinde bi sakınca yok onu değiştirirken trigeride değiştirdi usta 80binkmde iken yalnız ustanın bana kayışı değiştirirken söylediğine göre trigerin eskiyip eskimediğini anlayamazmışsın kolay kolay yani biranda kopabilirmiş o yüzden km hesabına göre değiştirmek en mantıklısıymış dip not :) bu arada fiyat normal mi bilemedim kayışa 80 90 desen debirdaime de bi o kadar desen en kötü 180 yapıyor ustada bi bu kadar el emeği almış yüksek alması gerekir çünkü çok şeyi söküp takıyor o kayışları değiştirirken ama bu kadar alıyorlar mı almıyorlar mı onun hakkında bilgi sahibi değilim

Çevrimdışı A.dalga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2011, 22:19:11 »
anladım yinede teşekkür ederim parçaları orjinal kullanacaklar yan sanayi değil bu arada fiyatı ona görede göz önünde buulundurmak gerek  :)

Çevrimdışı POLO-CT

• Das Auto
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2011, 23:21:01 »
Bana triger değişimi için 400 TL telafuz edilmişti ...

Çevrimdışı impossible448

• imkansız diye bir şey yok
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Aralık 2011, 20:03:48 »
anladım yinede teşekkür ederim parçaları orjinal kullanacaklar yan sanayi değil bu arada fiyatı ona görede göz önünde buulundurmak gerek  :)
tiirigeri değiştirirken yapılan işlem ile devir daim değişirken yapılan işlem ayni  o yüzden ikisinin ayni anda değişimi herzaman daha mantıklı bide devirdaimin vadesi doldumu bi dağıttımı al başına bela motoru bile yakarsın verieln fiyatta iyi değiştir derim yani ...
kendimi adaptasyonu kaçmış boğaz kelebeği gibi hissediyorum :S

Çevrimdışı A.dalga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2011, 01:28:36 »
cevaplar için sağolun bugün herşeyi değiştirdim içim rahat Çıta iptalimi yaptım kapı kollarımıda kırmızıya boyattım muayneden sonra spor yay beyax bir jant ve birçok şey var sırada  : )

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2012, 19:41:24 »
cevaplar için sağolun bugün herşeyi değiştirdim içim rahat Çıta iptalimi yaptım kapı kollarımıda kırmızıya boyattım muayneden sonra spor yay beyax bir jant ve birçok şey var sırada  : )
Merhaba,
Çıta iptlini nasıl yaptın sen mi söktün yoksa söktürdün mü? Sonrasında boyada bir yıpranma, dökülme oldu mu? Bende sökmeyi istiyorum çıtasız çok değişik gözüküyor. ;)

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2012, 20:45:44 »
Merhaba,
Çıta iptlini nasıl yaptın sen mi söktün yoksa söktürdün mü? Sonrasında boyada bir yıpranma, dökülme oldu mu? Bende sökmeyi istiyorum çıtasız çok değişik gözüküyor. ;)
citalari sakin kendin sokmeye kalkma ben o gaflete kapildim sonra geri yapistirmak zorundan kaldim :(

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2012, 20:52:27 »
citalari sakin kendin sokmeye kalkma ben o gaflete kapildim sonra geri yapistirmak zorundan kaldim :(
:( Ama benim şuan tek düşüncem çıtaları sökmekti. Sökülenler çok güzel duruyor. Alper bey sökme demenizdeki sebep nedir kötü duruşu mu yoksa sökerken karşılaşılan problem mi acaba?

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Ocak 2012, 20:55:52 »
citasiz daha guzel oluyo evet haklisiniz bende bi ara ole kullandim kendiniz hic ugrasmayin boya kavlayabiliyo macun atabiliyo en iyisi goturun bi kaporta boyaciya soksun kendsi

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Ocak 2012, 20:56:53 »
bide otoparka arabayi birakirken cekinir hale geliyosunuz siz dikkat etseniz bile yaniniza parkeden hazo dikkat etmiyo takir tukur vuruyo kapiniza :(

Çevrimdışı A.dalga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2012, 03:09:55 »
vururlarsa allahlarından bulsunlar  :D  nolursa olsun boya çıkacaktır çıta sökünce komple boyanması lazım benim öyle oldu kapılar camurluklar boyandı 1 nuamrada oldu   :)